Aktualności

 •  18 listopada

Jury III Wrocławskiego Przeglądu Kultury Studenckiej W górach 2007 w składzie:

 • Marzena Chabowska
 • Andrzej Koczewski
 • Michał Łangowski
 • Maciej Mamulski
 • Michał Wajnchold

po wysłuchaniu z przyjemnością wszystkich wykonawców konkursowych zwraca uwagę na wysoki poziom tegorocznego konkursu.

Po burzliwych obradach wytypowało następujących laureatów:

III miejsce – zespół Za Mało Piwa

II miejsce – Pod Jednym Dachem

I miejsce – Żeby nie piekło.

Dodatkową nagrodę – sesję nagraniową w studio „Echo” jury przyznaje zespołowi Niebieska Tancbuda.

Jury pragnie także wyróżnić zaproszeniem do koncertu laureatów Antoniego Kamieńskiego z autorską piosenką „Bądź cierpliwy” i życzy dalszych sukcesów.

Zdobywcy pierwszych trzech miejsc otrzymali nominację do udziału w konkursie XXXIII „Yapie”.

Nagrodę specjalną organizatorów Przeglądu– zaproszenie do wzięcia udziału w koncercie W górach jest wszystko co kocham otrzymał zespół „Żeby nie piekło” z Łodzi.

Nagrodę publiczności otrzymała grupa „Żeby nie piekło” z Łodzi


 • 16 listopada

UWAGA! Transmisja z koncertu dostępna jest pod adresem: http://radioluz.pwr.wroc.pl/wgorach.asx. Audycja "Schronisko" już za nami, ciąg dalszy koncertowych emocji pod powyższym linkiem po godz. 20:00 w Radiu LUZ. Odbiór tylko w Media Playerze.

Zapraszamy również w dniu jutrzejszym od 20:00 na 91,3 FM (we Wrocławiu) i przez internet: http://radioluz.pwr.wroc.pl i w niedzielę pod http://radioluz.pwr.wroc.pl/wgorach.asx (Media Player).

 • 15 listopada

Konkurs rozstrzygnięty! W naszym internetowym konkursie nagrody zostały rozlosowane. Spośród 50-ciu prawidłowych odpowiedzi rozlosowaliśmy 5 osób. Zwycięzcom gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą. Szczegóły w dziale Konkurs dla internautów.

 • 9 listopada

Żeby nie piekło

ADSU

Włodzimierz Mazoń

Antoni Kamiński

Fistaszki

Pod Jednym Dachem

Niebieska Tancbuda

Mariusz Poświątny

Olga Kuszpyt

ZaMałoPiwa

to aktualnie zakwalifikowane do konkursu zespoły i soliści. Przypominamy koncert konkursowy odbędzie się 17. w sobotę o 16:00

 • 9 listopada
Już prawie na pewno wiadomo, że festiwalowe koncerty będą transmitowane na żywo przez Radio LUZ, które można słuchać we Wrocławiu na fali 91,3 FM lub przez internet, poprzez witrynę radioluz.pwr.wroc.pl. Transmisja emitowana prosto ze Stołówki Akademickiej PWr prowadzona będzie przez Pawła Koniecznego począwszy od godz. 17:00 w piątek.
 • 7 listopada

Opóźni się dystrybucja biletów za co najmocniej przepraszamy. Bilety będą dostępne w sprzedaży od środowego popołudnia. Zamknęliśmy już listę wolontariuszy, prosimy nie przesyłać nam już swoich zgłoszeń.

 • 31 października
prezentujemy ostateczną listę wykonawców, którzy zagrają na Przeglądzie. Z najnowszych zmian: w piątek zagrają w duecie Słodki Całus od Buby wraz z grupą Bez Jacka. W sobotę niestety zabraknie Roberta Marcinkowskiego. Przypominamy też o możliwości darmowego noclegu w warunkach turystycznych dla widzów spoza Wrocławia oraz tych, którym zamykają akademiki o 22 :-)
 • 22 pażdziernika

mieliśmy bardzo wiele problemów z uruchomieniem strony PRZEGLĄDU, a zwłaszcza jej przenosinami, co zajęło nam dużo więcej czasu, niż się spodziewlaiśmy. Dziś w nocy oddajemy w Wasze ręce działającą już sprawnie witrynę www. Jeżeli jednak coś nie działa lub jest nie tak, jak powinno, prosimy pisać na meila: wgorach@wgorach.art.pl. Strona ciągle jest w trakcie uzupełnień :-)

 • 10 października

rozpoczęliśmy rozkręcanie strony Przeglądu, który zbliża się wielkimi krokami, już wkrótce szczegółowe informacje odnośnie każdego z koncertów, a na dniach uruchomimy konkurs dla internautów ;-)))