Koncert konkursowy

Żeby nie piekło

ADSU

Włodzimierz Mazoń

Antoni Kamiński

Fistaszki

Pod Jednym Dachem

Niebieska Tancbuda

Mariusz Poświątny

Olga Kuszpyt

ZaMałoPiwa

- to aktualnie zakwalifikowane zespoły i soliści. Przypominamy koncert konkursowy odbędzie się 17-stego w sobotę o 16:00.

Próby dla zespołów konkursowych w sobotę od 9:30 do 12:00. W sprawie prób prosimy kontaktować się po środzie :)

 

 

 

W tym roku zapraszamy wszystkich twórców - tak zespoły jak i solistów - do wzięcia udziału w konkursie organizowanym w ramach WROCŁAWSKIEGO PRZEGLĄDU KULTURY STUDENCKIEJ 2007. Jeżeli piszecie własną autorską muzykę i gracie piosenki z kręgu piosenki studenckiej, poetyckiej czy też turystycznej - to te konkurs są właśnie dla Was!!!

Czekamy na Wasze zgłoszenia. Wszyscy, którzy zostaną zakwalifikowani, będą mieli możliwość wystąpienia na profesjonalnej scenie obok uznanych już zespołów.

Koncert KONKURSOWY dla zakwalifikowanych wykonawców odbędzie się 17 listopada (sobota). Początek o godz. 16:00. Przewidywane próby mikrofonowe odbędą się dla zakwalifikowanych wykonawców od godz. 9:30 do 11:30

Najciekawszych Wykonawców Konkursowych zaprosimy do udziału w ogólnopolskiej serii koncertów "W górach jest wszystko co kocham...":-))). Będą też inne nagrody, m.in. profesjonalna sesja demo w studiu nagrań dla najbardziej obiecującego wykonawcy.

REGULAMIN

I.ORGANIZATORZY
FUNDACJA "W górach jest wszystko co kocham"

II. TERMIN i MIEJSCE

16 - 18 Listopada 2007 Wrocław (Wrocławski Przegląd Kultury Studenckiej), Stołówka Akademicka PWr., Wybrzeże Wyspiańskiego 27

III. ZGŁOSZENIA:

1. Każdorazowo zgłoszenie powinno zawierać:

1.1. nagranie w formacie mp3 - nie więcej niż 3 MB jedna piosenka (max. 3 piosenki o tematyce najlepiej turystycznej lub zbliżonej); wykonawcy zakwalifikowani do konkursu wykonują na scenie dwie piosenki, trzecią - na życzenie jury lub publiczności; UWAGA: nie mogą to być inne piosenki niż zgłoszone do konkursu; jedna z piosenek może być własną interpretacją powszechnie znanego przeboju piosenki turystycznej - wówczas weźmie dodatkowo udział w konkursie na najlepszą interpretację;

1.2. wskazanie autorów tekstu i muzyki;

1.3. teksty piosenek wraz z funkcjami na gitarę;

1.4. skład imienny zespołu / imię i nazwisko solisty;1.5. dokładny adres, telefon kontaktowy, e-mail;

1.6. opis dotychczasowych osiągnięć zgłaszającego się do konkursu zespołu / solisty.

2. Zgłoszenia należy wysyłać w nieprzekraczalnym terminie do 10.11.2007 wyłącznie E-MAIL'EM!!! na adres: przeglad[at]wgorach.art.pl. W temacie e'meila proszę wpisać „Zgłoszenie konkursowe”

3. Zgłoszenie uważane jest za przyjęte, jeżeli zgłaszający otrzyma od organizatorów potwierdzenie jego przyjęcia w ciągu 5 dni od wysłania zgłoszenia. W razie braku takiego potwierdzenia w wyżej wskazanym terminie prosimy o ponowne wysłanie zgłoszenia - w razie dalszego braku potwierdzenia prosimy o e-mailowy kontakt: wgorach[małpa]wp.pl.

4. UWAGA: w koncercie konkursowym wystąpią wyłącznie wykonawcy zakwalifikowani na podstawie zgłoszeń zawierających ww. dane i przesłanych we wskazany powyżej sposób.

5. Dodatkowo organizatorzy zastrzegają sobie prawo zaproszenia do konkursu wykonawców poza obowiązującymi zgłoszeniami.

IV. KOMISJA KWALIFIKACYJNA I WYSOKIE;-) JURY:

1. Organizatorzy powołują Komisję Kwalifikacyjną, która przeprowadzi eliminacje wykonawców na podstawie przesłanych zgłoszeń zawierających nagrania zgłaszanych do konkursu piosenek. Wyniki kwalifikacji będą ogłoszone na stronie Festiwalu najpóźniej na tydzień przed rozpoczęciem. i zostaną udostępnione także na stronie www.przeglad.wgorach.art.pl.

2. Organizatorzy powołają Jury, które oceni wykonawców występujących w koncercie konkursowym

VI. Uwagi końcowe: Materiał muzyczny nagrany podczas koncertu (ów) jest wyłączną własnością organizatorów. Interpretacja niniejszego regulaminu należy wyłącznie do organizatorów.

 

Do pobrania (w formacie .doc):
a. Karta zgłoszeniowa
b. Niniejszy regulamin konkursowy