Aktualności

  • 18 listopada

W dziale Konkurs prezentujemy pełen werdykt Jury tegorocznego konkursu dla wykonawców. Doceniamy jednak zaangażowanie wszystkich MUZYKÓW, jak wiadomo bowiem wszyscy u nas są jednakowo wygrani - dziękujemy za udział w konkursie i chęć prezentacji własnej twórczości!

  • 12 listopada

Z wielką przyjemnością prezentujemy zgłoszone i zakwlifikowane do konkursu (sobota godz. 17:00) zespoły. Są to:

- Szczyt Możliwości (Otwock)

- ZaMałoPiwa (Głuchołazy)

- Antoni Kamiński (Wrocław)

- Pod jednym Dachem (Łódź)

- Włodzimierz Mazoń (Kraków)

-Pomysły znalezione w trawie (Wrocław)

-Mariusz Poświątny (Gdańsk)

- Andrzej Kosterenko (Bolesławiec)

- Grupa Caryna (Białaczów)

- Alicja Ćwiek (Wrocław) 

  • 8 listopada

Dobra informacja dla spóźnialskich :) Wydłużyliśmy termin przesyłania zgłoszeń do konkursu dla wykonawców - można je składać do środy 12 listopada. Szczegóły w dziale Koncert konkursowy.

  • 8 listopada

Dla ciekawskich publikujemy dwa dżingle Wrocławskiego Przeglądu Kultury Studenckiej i 15-lecia zespołu Małżeństwo z Rozsądku: dżingiel 1, dżingiel2.

  • 6 listopada

W dniu dzisiejszym uruchamiamy konkurs dla Internautów. Do wygrania najnowsze płyty zespołu Małżeństwo z Rozsądku. Szczegóły w dziale Konkurs dla Internautów.

  • 6 listopada

Akcja fotograficzna! Szykujcie aparaty i fotografujcie co się da! Czekamy na Wasze galerie z nadchodzącego Przeglądu - linki do galerii (albo same zdjęcia) ślijcie na adres chick[at]o2.pl - zamieścimy je dla przyszłych pokoleń na naszej stronie galerii!

  • 6 listopada

Bilety i karnety od wczorajszego popołudnia są już dostępne w przedsprzedaży! Można je nabyć w trzech punktach we Wrocławiu wymienionych w dziale BILETY. Wszystkich spoza Wrocławia, którzy chcieliby zarezerwować bilet lub karnet zapraszamy do rezerwacji via e-mail (szczegóły w ww. dziale:)).

  • 24 października

Zapraszamy do posłuchania jednego z utworów z najnowszej płyty Małżeństwa z Rozsądku, której publikacja związana jest z 15-leciem zespołu (edycja jubileuszowa). Płyta będzie nosić tytuł "Labirynt wspomnień", a jej premiera planowana jest na 14 listopada. MP3 promujące album można pobrać tutaj.

  • 6 października

Dodaliśmy kompletny już prawie program, przygotowania idą pełną parą. W tym roku jak i w latach poprzednich widzowie spoza Wrocławia mogą liczyć na noclegi w warunkach turystycznych - zapraszamy :)

  • 17 września

Rozpoczęliśmy działania nad stroną IV edycji WPKS. Jednocześnie wkraczamy w najbardziej gorączkową fazę przygotowań do festiwalu. Niebawem przekażemy Wam dalsze informacje...