Noclegi

Tak jak w ubiegłym roku udało nam się uzyskać dzięki życzliwości Politechniki Wrocławskiej darmowe noclegi (warunki turystyczne - potrzebna karimata, śpiwór, na miejscu można skorzystać z prysznica i kuchni). Miejsca jest dużo. Powinno starczyć dla każdego. Obowiązuje jednak zasada: kto pierwszy, ten lepszy (REZERWACJA!).
UWAGI:
  • Zakwalifikowani WYKONAWCY KONKURSOWI mają zagwarantowany nocleg w warunkach turystycznych
  • WIDZOWIE SPOZA Wrocławia mogą liczyć również na spanie w warunkach turystycznych
  • nocleg w WARUNKACH TURYSTYCZNYCH oznacza, że należy być zaopatrzonym we własny śpiwór, karimatę oraz dobry humor!
  • Nocleg jest nieodpłatny
  • Noclegi są przygotowane tylko z 14 na 15 i z 15 na 16 listopada, z niedzieli na poniedziałek nie ma możliwości przenocowania w akademikach
  • Noclegi te będą umiejscowione w akademiku T19 na Pl. na Biskupinie (niedaleko od miejsca koncertów - patrz mapka w dziale Dojazd)
  • Na noclegi te obowiązuje wcześniejsza rezerwacja, która staje się ważna po jej potwierdzeniu przez organizatorów
  • Na noclegi będą wydawane specjalne KARTY NOCLEGOWE, bez których nie będzie można wejść do akademików
  • Na terenie noclegów obowiązuje BEZWZGLĘDNY ZAKAZ spożywania alkoholu i palenia. Osoby nie przestrzegające tego zakazu będą usuwane. Dotyczy to także osób pijanych.
Prosimy wszystkie zainteresowane osoby o jak najszybszą rezerwację noclegów drogą e-mailową: noclegi@wgorach.art.pl. Ułatwi nam to przygotowanie odpowiedniej ilości pomieszczeń noclegowych.
W przypadku dużej ilości chętnych osób i związanym z tym ewentualnym brakiem miejsc noclegowych - decyduje KOLEJNOŚĆ REZERWACJI!!!
Uwaga! Wszystkich, którzy otrzymali potwierdzenie rezerwacji (bądź tych, którzy nie zdążyli jeszcze zarezerwować, a mają nadzieję, że zostały jeszcze jakieś wolne miejsca : )) - prosimy o zgłoszenie się do biura noclegowego, które będzie otwarte w miejscu festiwalu (Stołówka Akademicka) - należy odnaleźć stolik z takim lub podobnym napisem : ) Tam od dyżurujących wolontariuszy na nazwisko, na które dokonano noclegu, będzie można otrzymać kartę noclegową (która upoważnia do wstępu do akademika) i dalsze wytyczne dotyczące noclegu. Biuro noclegowe będzie otwarte w piątek i sobotę od ok. godz. 13-tej (w razie potrzeby można zapytać kogokolwiek z organizatorów, o ile taki będzie obecny na sali stołówki).