Przegląd


IV edycja Wrocławskiego Przeglądu Kultury Studenckiej

zbliża się wielki krokami!

Piątek to 15-lecie zespołu Małżeństwo z Rozsądku. Z tej okazji nie może zabraknąć zaproszonych gości. Swój przyjazd i udział w tym koncercie potwierdzili: Słodki Całus od Buby, Wolna Grupa Bukowina oraz YesKiezSirumen. Na ten jubileusz zespół przygotował specjalną autorską płytę - na żywo z zarejstrowanego koncertu w Radiu Gdańsk. Koncert poprowadzi zaprzyjaźniony z nimi dziennikarz radiowy - Dariusz Podbereski.

W Sobotę zagrają wykonawcy znani z projektu "W górach jest wszystko co kocham", m. in. Ci, których piosenki znalazły się na najnowszej płycie z cyklu "W górach..." cz. VI.

Na początek jednak polecamy sobotnie zmagania wykonawców konkursowych. Ten koncert zwany potocznie konkursowym szczególnie Wam polecamy. Można tam uslyszeć wiele NOWYCH ciekawych wykonawców...

Wieczorem zaś posłuchamy: Ciszy jak ta, Siudmej Góry, Domu o Zielonych Progach, Tomka Jarmużewskiego, Bez Zobowiązań, Apolinarego Polka. Koncert ten zaś rozpocznie zespół Żeby Nie Piekło z Łodzi, kóry w ubiegłym roku zdobył I nagrodę.

Koncert niedzielny to wpólne muzykowanie z legendarną lubelską Orkiestrą Św. Mikołaja. Ponadto - 40i30/70 oraz koncert laureatów.

Koncerty jak co roku odbędą się w sali Stołówki Akademickiej Politechniki Wrocławskiej przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 27 we Wrocławiu (aktualna mapka w dziale DOJAZD).

A już teraz zapraszamy do dzielenia się uwagami w naszym Forum.