Witamy na stronie internetowej Wrocławskiego Przeglądu Kultury Studenckiej,  który w tym roku odbędzie się po raz 7!
Zapraszamy do zapoznania się z tegorocznym programem - mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jak zawsze trzy dni koncertów i kilkudziesięciu różnych wykonawców na aż pięciu koncertach (koncert konkursowy, konkcert laureatów, koncerty piątek, sobota, niedziela).
A może to nie wszystko? Czas pokaże...
Zapraszamy!

Aktualności

czwartek, 10 listopada 2011 10:15

warsztatywokalne

WARSZTATY WOKALNE podczas WPKS 2011!
Podczas Wrocławskiego Przeglądu Kultury Studenckiej W górach…2011 odbędą się warsztaty wokalne PROUD VOICES  organizowane przez Basię Beuth. Są one adresowane do osób chcących pracować nad swoją emisją głosu i  rozwojem własnego śpiewania. A przede wszystkim dla wszystkich tych, którzy lubią i chcą śpiewać. Warsztaty poprowadzi ceniona pedagog wokalna Pani Aleksandra Sazańska – Kut z Bolesławca.  Więcej szczegółów na załączonym obok plakacie (po kliknięciu obraz się powiększa). Ponieważ ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona, najlepiej zgłosić  swój udział jak najszybciej – zostało już tylko kilka miejsc.
Z organizatorką można kontaktować się mailowo i telefonicznie: 504 609 338; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

środa, 09 listopada 2011 13:34

Mamy małą niespodziankę dla gości naszego festiwalu - otóż podczas piątkowego koncertu Ola Kiełb zagra i zaśpiewa w duecie z Justyną Wojtkowiak, byłą wokalistką Wołosatek! Serdecznie zapraszamy :-)

środa, 02 listopada 2011 08:59

poniedziałek, 31 października 2011 07:34

studio

Miło nam poinformować, że do fundatorów nagród dołączyło wrocławskie studio nagrań EOS

(www.studio-eos.pl). Za wsparcie serdecznie dziękujemy. Więcej o tej nagrodzie i innych nagrodach wykonawcy konkursowi mogą przeczytać w zakładce KONKURS!