Noclegi

Jak co roku przygotowujemy dla Was noclegi w warunkach turystycznych. Potrzebne będą karimata i śpiwór.

Mamy ograniczoną ilość miejsc, obowiązuje przy tym rezerwacja, aż do wyczerpania miejsc noclegowych. Przy czym są to noclegi jedynie z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę.

W sprawie rezerwacji miejsc noclegowych (kto pierwszy ten lepszy) prosimy pisać: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Należy podać:

  1. Imię i nazwisko, w tym także danych pozostałych osób jeżeli jest to rezerwacja zbiorowa.
  2. ilość miejsc noclegowych
  3. których dni dotyczy nocleg, tzn. piątek-sobota, sobota-niedziela, czy piątek-niedziela


W dniu festiwalu należy zgłosić się do biura noclegowego (na terenie Stołówki Akademickiej po godz. +/- 13-15, tam pytać organizatorów :-)) W biurze każda z osób otrzyma imienną kartę, która będzie upoważniać do wstępu na teren noclegów. Dopiero z tą kartą będzie można udać się na miejsca noclegowe (nie wcześniej). Na noclegach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia i picia alkoholu. Nieprzestrzeganie tego warunków skutkować będzie usunięciem z miejsca noclegu.

O wszelkie dodatkowe informacje proszę pytać pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .