Księga gości

Tylko zarejestrowane osoby mogą dodawać nowe wiadomości. Zaloguj się.

Włóczykij

Może to nie miejsce, ale na "Wgórowej" stronie brak wiadomości, a przecież Zespół występował na koncertach projektu W Górach...... Podaję za stoną EKT Gdynia: "Dziś w nocy, (z 25-26 listopada 2011) w warszawskim szpitalu zmarł nasz kolega i przyjaciel Irek Wójcicki "Messalina" . Członek i filar zespołu EKT-Gdynia, autor wielu wspaniałych tekstów, postać niezwykła . Po prostu Człowiek . Przegrał walkę z chorobą , którą wydawało się do niedawna, ma już za sobą.." Pogrzeb w piątek w Łodzi...

środa, 30 listopada 2011 23:56

grzegorz ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

A oto i nasi laureaci: http://www.youtube.com/watch?v=4vj9WU814Bo :-)

poniedziałek, 28 listopada 2011 20:09

marek soltysiak zagroda sołtysa ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Witam wszystkich pozdrawiam serdecznie Macieja i wszystkich ludzi , ):): Maćku przeczytałem co napisałeś i jetem zgodny z twoim zdaniem czasami jesteśmy jak szyba, mówimy jak jest bo inaczej nie potrafimy widzimy i opowiadamy, a potem ktoś wypacza obraz, Wspaniały festiwal ludzie i atmosfera dla tego za kilka dni będę w tym mieście występował (dociekliwi pewnie znajdą gdzie ) jeszcze raz pozdrawiam wszystkich dajcie na luz będzie ok świat czeka na nową muzykę polecam Program Trzeci Polskiego Radia " Gitarą i Piórem" wtorek godz23 Do zobaczenia na festiwalach Marek Sołtysiak

niedziela, 27 listopada 2011 18:28

Zielona Ja

"Maciej Baranowski "szósteczka", Zielone Liście ble! (straszne zadufy)." Drogi :))) Wcale Cię po Twoich dwoch ostatnich wpisach rozpoznać nie można :P:P:P - słaboooo Ci poszło A Zielone w swym zadufaniu bardzo się cieszą, że wystąpic mogli(pomimo niedyspozycji), inny niż dotychczas repertuar pokazać i z przyjaciołmi naszymi miło czas spędzić:)

sobota, 26 listopada 2011 20:31

Z pozycji widza

Jako widz także zmagań konkursowych uważam, że każde one są okazją do zaprezentowania się przeważnie mniej znanych wykonawców/wykonawczyń/zespołów, a dla widza okazją do okrycia tak dla siebie prywatnie nowych nieznanych sobie artystów/artystek lub potwierdzić (albo i nie) wcześniejsze odkrycia i posłuchania piosenek. Gdy podczas takich zmagań choć jeden z utworów przypadnie mi do gustu (w tym wypadku było więcej), to uważam, że warto było przyjść i posłuchać. Konkursowe zmagania na scenie to koncert pełen niespodzianek. Nigdy nie było i nie będzie tak, że wszyscy (także widzowie) będą zadowoleni z werdyktu jury i pełne prawo, ale to nie jest powód do krytykowania oceniających, bo werdykt jest subiektywny.

sobota, 26 listopada 2011 17:21

:))))))

Maciej Baranowski "szósteczka", Zielone Liście ble! (straszne zadufy).

sobota, 26 listopada 2011 11:29

Maciek B.aranowski ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Moi drodzy. Uwierzcie, albo nie, ale zjeździłem wiele przeglądów i konkursów tego rodzaju. Bywam na nich od lat wielu i naprawdę rzadko udawało mi się na nich cosik wygrać. I choć ostatnie miesiące sporo w tej materii zmieniły (z czego się niezmiernie cieszę), to moje podejście do takich imprez nie zmieniło się ani trochę. Nie jeździ się na nie bowiem po to, by zdobywać nagrody. Jasne, że fajnie jest, gdy się nie dokłada do tej muzycznej eskapady i wracając do, nierzadko oddalonych o wiele kilometrów, domów ma się za co zjeść obiad. Jednak nawet, gdy jest inaczej najważniejsze jest zadowolenie ze swojego występu. W poniższych postach słusznie zauważacie, że poziom tegorocznego konkursu był szalenie wysoki. Prawda to, która świadczy o powodzeniu wrocławskiego PRZEGLĄDU. Bez dwóch zdań! Zasłużona renoma i rzucający się w oczy nawał wspaniale wykonanej pracy. Z werdyktami zawsze jest tak, że nie wszystkim się one podobają. Moim zdaniem BARDZO DOBRZE. Nudnie byłoby, gdyby na wszystkich ( a jest ich przecież cała masa) przeglądach i festiwalach piosenki około poetyckiej było to samo JURY, z tym samym gustem muzycznym. Wszak to o gusta przecież chodzi. Jak mawiał klasyk - jeden woli rybki, a drugi akwarium. Jury wybrało najlepszych swoim zdaniem i pozostaje to USZANOWAĆ. Nie ma co sprowadzać tej dyskusji, do poziomu GREG'a obrażającego JURY. Nie wiem, czy Was również, ale mnie spotkał zaszczyt (absolutny brak ironii) rozmowy z przedstawicielem JURY, który prócz niewątpliwej kompetencji wykazał wiele ciepła i zrozumienia, jak również wiedzy na mój temat. Strasznie to było miłe - raz jeszcze dziękuję. Co do wpisu P.Marka, to powiem szczerze, że mnie nie uraził - na tym temat zakończę. Pozostaje jeszcze kwestia noclegów - tutaj, mimo absolutnie najlepszego zdania o Przeglądzie, staje jednak po stronie Poziomki i reszty na nie narzekających. Ja na szczęście przybyłem w sobotę, więc specjalnie braku prysznica nie odczułem, nie mniej być powinien i tyle. Sam od lat organizuję NOCNIK i wiem, że mimo problemów, prysznic zorganizować zwyczajnie się da. Nie umniejsza to bynajmniej pracy włożonej w przygotowanie DS. Kończąc, nie byłbym sobą, gdybym nie odpisał GREEG'owi - moja druga piosenka, jakby na nią nie patrzeć, nie była o "pedziach". Nie mniej dzięki za rozbawienie :-) pozdrawiam i do zobaczenia.

sobota, 26 listopada 2011 11:17

Antek ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Dzień dobry:) Bardzo podoba mi się to co napisał Pan Michał, że nie ma werdyktu zero-jedynkowego a raczej przemożna gama pełna dźwięków i ultradźwięków :) Dla mnie udział w konkursie jest porównywalny trochę do walki na macie z tą różnicą , że na macie oprócz adrenaliny ma się jeszcze stracha a tu jest adrenalina ale bez strachu :) Można zagrać coś swojego, i jest taka nadzieja że może komuś się to spodoba ale nie ma takiej możliwości żeby ponieść jakąś "klęskę" , "przegrać". Sam występ jest już zwycięstwem a wszystko ponadto to extra bonus. Uważam, że właśnie jest ogromna różnica pomiędzy oceną walki judo czy zapasów a piosenką- tam mamy okresloną punktację i zasady a tutaj odczucia i wrażenia. I choć czasami konkurs wydawałby się w związku z tym kompletnie bez sensu - to właśnie w tym tkwi jego głęboki sens, że jest ta nadzieja, że chce się "zawalczyć" :) Jedynie większa adrenalina jest jak się gra na ulicy, gdzie kompletnie nie wiadomo na kogo sie trafi i co się może wydarzyć ale nie ma większej nagrody jak ktoś przystanie i trochę posłucha. Na niektórych konkursach jest tak, że jak się gra jako ostatni, czy w końcówce to na sali siedzi tylko jury (tak na przykład było na "Kwiatach na kamieniach").Jury więc, jakie by nie było zasługuje na podwójny szacunek: raz jako wierny słuchacz, drugie jako ten "przeciwnik" z którym się "walczy" piosenką:) I jak każdemu wielkiemu wojownikowi należy się szacunek. A i tak później faktycznie później zostaje tylko youtube-non omnis moriar. Piszę to wszystko tylko dlatego, że gdyby jednak doszło do wojny atomowej tudzież kalendarza Majów, to w zaświatach bardzo by mi brakowało tego gdyby już tam miało nie być żadnych konkursów. Ale nie sądzę :)

sobota, 26 listopada 2011 09:29

potas

Piękna wypowiedź Michale, żałuję jedynie, że w jury nie było Toma, bo wtedy byłoby co czytać w księdze ;-)

sobota, 26 listopada 2011 08:52

Michał Łangowski ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

No witam serdecznie wszystkich uczestników dysputy:) Sporo się tu dzieje:P No to ja tylko ad vocem do wszystkich zarzutów wobec jury jako całości, bądź też jedynie mojej osoby:) Jury konkursu to nie grono zadufanych w sobie fachowców od piosenki, poezji czy wybitnych instrumentalistów, wokalistów, którzy jak w przypadku innych imprez o zbliżonej etymologii mają zawodowy monopol na twierdzenie że coś jest dobre, a coś inne dobre nie jest i stosowne dyplomy na podparcie swojego jestestwa:) To nie Kraków czy Konkurs Chopinowski:) Zastanówcie się przez chwilę - piszę tu zwłaszcza do tych uczestników konkursu, których zdaniem jury nie doceniło, a których odnajduję tu w dyskusji - czy istnieje w ogóle jakiś skład jury w piosence, którą wszyscy tu wykonujemy bądź kochamy, którego werdykt na swój temat przyjęlibyście zero-jedynkowo? Tzn. "skoro oni tak twierdzą to znaczy że mają rację":)? No jestem skłonny się założyć że nie. Myślę, że z tego samego założenia wyszli Organizatorzy 7 WPKS i poprosili o zdanie jury składające się z wykonawców szeroko pojmowanej piosenki studenckiej, którzy w takich jak ten konkursach stawali w szranki 30-20-10 lat temu, a również takiemu żółtodziobowi jak moja osoba. A czy jest w ogóle taki werdykt, który przypadłby do gustu kilkuset osobom, które śledziły Festiwal, bądź też samym stawającym w szranki? Otóż również nie ma takiego werdyktu. A jak bardzo go nie m wystarczy zobaczyć przewijając stronę w dół - ilu z Was, nawet nie pytanych, potrafi bez trudu ułożyć werdykt wg własnych przekonań. Zakładam że byłby równie sprawiedliwy i właściwy jak nasz - i pisze to bez cienia ironii. Wpis Andree pozostawiam natomiast bez komentarza. Tym razem po prostu to akurat nas Organizatorzy poprosili o wysłuchanie konkursu "z urzędu" i wypowiedzenie się w temacie tego, kto z wykonawców nam się podczas koncertu konkursowego najbardziej spodobał... Ale z punktu widzenia zespołów i solistów konkursu 7 WPKS jedynym obiektywnym i nieomylnym jurorem Waszej twórczości jest Słuchacz. Słuchacz wykonania konkursowego, koncertowego, wreszcie - w "internetowym życiu" Waszego wykonania na YT itp. Jeśli tam Wasze piosenki będą lubiane, słuchane, polecane to to jest prawdziwą miarą sukcesu bądź...porażki. Nie decyzja jakiegokolwiek jury. Nie mieliśmy żadnego wpływu ani na typ nagród, jakie zostały wręczone Wyróżnionym, ani również na decydowanie kto i w jakich okolicznościach będzie nagrody wręczał. W związku z tym, ani ja, ani jak myślę pozostali członkowie jury nie czuliśmy się w żadnej mierze adresatami krytyki Pana Marka u zarania dyskusji. Mój osobisty sprzeciw, a co się później okazało - również sprzeciw innych odnosił się WYŁĄCZNIE do publicznego, pogardliwego moim prywatnym zdaniem określenia osoby która nagrody wręczała, czego mam wrażenie większość Adwersarzy stara się usilnie nie dostrzegać. Konsekwentnie bowiem ignoruje podpowiedzi w tej kwestii nie tylko moje, ale i innych biorących udział w dyskusji:) Nasuwa mi to podejrzenie, że owe fakty są po prostu nie po myśli Adwersarzy, bo nie pozwalają rozwinąć się dyskusji i jątrzyć i atakować i narzekać...klasyka. Reasumując - swojego zdania na temat wypowiedzi Pana Marka nie zmieniłem, co więcej, po prywatnej wymianie mailowej nawet się w nim utwierdziłem, pozostając jednakowoż przekonanym, że żadnego z elementów wykonania scenicznego Zagrody Sołytysa, ani innych Wykonawców nie byłbym osobiście w stanie wykonać lepiej. I znów nie ma tu cienia ironii, której zapewne część Adwersarzy będzie się usilnie doszukiwać. Poziom konkursu bowiem wg nas był niezwykle wysoki, i znakomita większość Artystów występujących w tej części Festiwalu powinna znaleźć się w werdykcie i na podium, jak również wystąpić w koncercie nocnym. Ale na to również paradoksalnie jury nie ma żadnego wpływu. Wpływ natomiast, czy jako jury czy też jako - jeden z niewielu nie chowający się za pseudonimem dyskutantów - mam na kształtowanie języka publicznej dyskusji, choćby mi i z tego powodu na głowę przez najbliższy miesiąc wylewano anonimowo pomyje. I tu zgody na publiczne deprecjonowanie osób najbardziej zapracowanych i zasłużonych na tym święcie muzyki i słowa nigdy nie będzie.

piątek, 25 listopada 2011 18:19

Bogna

Cisza jak ta z jurykiem-pieprzykiem??

piątek, 25 listopada 2011 16:31

:))

Marek Andrzejewski!

piątek, 25 listopada 2011 14:18

-)))))

Podbijam ! CISZA JAK TA !!!!

piątek, 25 listopada 2011 14:02

:)

CISZA JAK TA!

piątek, 25 listopada 2011 09:17

....

mówili rodzice zmarnuje Ci życie czy tego właśnie Ci trzeba.... zobaczysz nie pójdziesz do nieba!

piątek, 25 listopada 2011 08:33

:))))

Dom o Zielonych Progach

piątek, 25 listopada 2011 08:15

....

W pewnej kranie w mieście Szczecinie mieszkał studentka Zośka kochała chłopaka hulakę pijaka aż sprawa stała się głośnia....

piątek, 25 listopada 2011 07:33

pielgrzym

witam:-) Szym zdaje się że ja posiadam:-) pozdrawiam jacek

piątek, 25 listopada 2011 00:47

Szym

Ma ktoś nagranie video "Zośki" pana Janusza Saługi?

piątek, 25 listopada 2011 00:44

:)))

Słodki Całus od Buby! :)

piątek, 25 listopada 2011 00:02

:))

YesKiezSirumem

czwartek, 24 listopada 2011 23:31

:)

4 razy w roku -perfekcja, naturalnosc, zgranie, niespotykanie rozpisane głosy, po prostu zwyczajnie wyszli na scene, powalili na kolana i zeszli. tak niby zwyczajnie.re-we-la-cja

czwartek, 24 listopada 2011 22:29

don ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

AtmAsfera ...ale czad! Tego się trzymajmy! -(pozytywów a nie- nieistniejących kwasów)

czwartek, 24 listopada 2011 22:21

ołangie

jak już zaczeliście o tym ble, to ja sie zastanawiam, o co chodzi z tym Pieprzykiem?? odwiedziłam Kropke i tam tez mnie to zaskoczyło... dziwne.

czwartek, 24 listopada 2011 22:15

grzegorz ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Żebyśmy nie pozapominali, jak fajnie było: http://www.youtube.com/watch?v=2aDN43ZpIrU :-)

czwartek, 24 listopada 2011 22:13

Kamyk

Wiesz co Greg? Choć w większości ocen zgadzam sie z Tobą (np. Pieprzyk ble! - wolno mi mieć swój gust, choć może mało wyrafinowany) to jednak uważam, że blizej Ci do zagrody sołtysa (ze swoim słownictwem) niż do katedry dobrego wychowania czy kultury..Myślę, że nie tylko z gustami się nie dyskutuje, nie dyskutuje się też z ludźmi poniżej pewnego poziomu.Miałbyś odwagę powiedzieć to osobiście Jurorom?

czwartek, 24 listopada 2011 21:06

Greg

Co tu dużo gadać:festiwal był super. Z ciekwaości posłuchałem sobie na youtubie konkursowiczów i faktycznie poziom był wysoki. Pierwsze miejsce jednak przyznałbym Huncwotowi, świetne brzmienie, świeża liryka, coś z czymś się identyfikuję i co mi się podoba. Drugie dałbym Zagrodzie Sołtysa, za super profesjonalne brzmienie, arranżację i nieprawdopodobnego gitarzystę z boczku..(jak mniemam to musi być jakieś Nazwisko?), trzecie dla Jednym Słowem na równi z Dorotą Kuzielą. To było oryginalne i szczególnie mi zapadła "Bieszczadzka obwodnica", naprawdę świetna ekspresja! Jednym Słowem, delikatni, to duża odwaga dzisiaj tak "niemodnie" śpiewać, tak trzymać, najważniejsze jesrt mieć swój styl. Patio miało świetny pierwszy utwór,fajna była Małgorzata B.B, słuszne wyróżnienie dla mandolinisty od Baranowskiego - znowu pierwszy utwór był super, drugi błee - nienawidzę piosenek o pedziach, tak że sorry jack. Zabrakło mi wyróżnienia dla instrumentalisty z Yves, oczywiście dla gitarzysty Zagroda Sołtysa, dla tego chłopca który rozpoczynał konkurs. Totalna kicha to Pieprzyk i FM Kwadrat. Teraz polemika między Sołtysiakiem a jurystami: widzę to tak, że jury ma po prostu ,excuse my french, nasrane we łbach. Ponadto to właśnie juryści upokorzyli woluntariuszkę akcentując, podreślając, capslockując jaka to ona biedna była poniżona, albo jakiego to zaszczytu dostąpiła zasłaniając kaszankę jaką spłodziło jury. I jeszcze bezczelne natrząsanie się z artysty. Ej wy jurnechłopy, przecież wy też gracie, nie czujecie już bluesa?

czwartek, 24 listopada 2011 20:48

1

@szym - co masz na myśli? Festiwal był super, a teraz sobie rozmawiamy o tym - co w tym złego? Każda dyskusja wzbogaca byleby nie inwektywy

czwartek, 24 listopada 2011 14:28

szym

Byłem pierwszy raz na tym festiwalu i było super, ale jednak dyskusja poniżej pokazuje, że ludzie tam będący mają jednak trochę inną mentalność niż myślałem. Przykre. Oczywiście nie można uogólniać, dlatego przepraszam jeśli kogoś uraziłem.

czwartek, 24 listopada 2011 14:20

Ja

Gdyby skład jury był inny to werdykt mógłby być inny. Festiwal super aczkolwiek przesłuchania konkursowe jak dla mnie były w zbyt ekspresowym tempie.

czwartek, 24 listopada 2011 14:07

ło

kurde, ja to dopiero teraz zauważyłem.. totalna żenada

czwartek, 24 listopada 2011 13:29

grzegorz ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

W zaparte? To wpis z poniedziałku, z samego początku tej dyskusji.

czwartek, 24 listopada 2011 13:28

ło matko -aktualności

"Jury po konsultacji będącej następstwem wpisu Pana Marka Sołtysika w księdze gości Przeglądu ze smutkiem stwierdza nieodnalezienie wśród Organizatorów i Jury osoby wystarczająco godnej wręczania nagrody Zespołowi Zagroda Sołtysa w kolejnych przeglądach organizowanych w ramach projektu W Górach Jest Wszystko Co Kocham i sugeruje Artyście przyszłe prezentacje twórczości w festiwalach bardziej adekwatych do rangi Jego aspiracji. Jury konkursu VII WPKS" dżizys! Ludzie idziecie w zaparte - bez sensu.

czwartek, 24 listopada 2011 13:23

konfident

oj nie drążmy, bo sieć powiązań może prowadzić do samego rządu i wtedy ktoś nam może zapukać do drzwi o szóstej nad ranem ;)

czwartek, 24 listopada 2011 13:03

Przecinek

"Wszyscy wiedzą pod czyje dyktando". Łojojoj! Ciężki zarzut. Omdlewam z ciekawości , bo nie mam bladego pojęcia kto zacz ten DYKTATOR?????

czwartek, 24 listopada 2011 12:58

grzegorz ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Przecież w aktualnościach jest wyraźne nawiązanie do księgi gości, zainteresowani sobie zajrzą i poczytają - zarówno odpowiedź Michała, jak i Sołtysa :). Co do Euro - na WPKS wolontariat ma jednak inny wydźwięk, bo buduje całą imprezę i jej klimat. Stąd przyjęcie nagrody od kogoś, kto stanowi integralną i niezbędną część całego wydarzenia nie powinno być dla laureata formą zdeprecjonowania.

czwartek, 24 listopada 2011 12:58

potas

Toć i ja zabiorę głos w tej dyskusji. Pozdrawiam serdecznie Sołtysa, gdyż dawno się nie widzieliśmy :-) Otóż reakcja jury moim zdaniem mogła się objawić w księdze gości. Teraz możemy ją znaleźć w aktualnościach, a osoba, która nie śledzi dyskusji może odnieść wrażenie, że na scenie miało miejsce jakieś "nielegalne" zachowanie. Swoją drogą - Sołtys nawet nie może wrzucić odpowiedzi na stronę "Aktualności". Moim zdaniem to niesprawiedliwe. Kolejna kwestia, wolontariusze jak najbardziej pracują przy festiwalu i to bardzo mocno oraz odpowiedzialnie, ale... przy EURO także pracują wolontariusze, a puchar i medale wręczą nie oni tylko Platini. I, żebym był dobrze zrozumiany, zawsze doceniałem pracę wolontariuszy i choć pewnie z obecnej ekipy nikt tego nie pamięta, byłem szarym wolontariuszem 2 WPKS i napracowałem się nieziemsko. Jeśli chodzi o konkurs, nie mogę się wypowiedzieć obiektywnie ze względu na moje powiązania (również emocjonalne) ze zwycięzcami, ale... gdy zobaczyłem listę zakwalifikowanych, wiedziałem, że jury ma przed sobą ciężkie chwile. Powoli przeglądam na Youtube nagrania konkursu i powiem, że oceniającym współczuję. (prywata: 4razywroku - miło Was w końcu zobaczyć na wrocławskiej scenie:D) Na koniec dodam, że żałuję, że mnie nie było... ale może kiedyś znowu się uda dotrzeć na WPKS, gdy emocje już opadną :-)

czwartek, 24 listopada 2011 12:39

Jarek Kochanowski

ło matko, myślałem, że w Polsce wszyscy znają się na polityce i leczeniu, a tu proszę , na piosence też ... ... w nawiązaniu do słów Andree, oświadczam że tego rodzaju insynuacje są poniżej wszelkich poziomów dyskusji... Pozostałym zainteresowanym chcę powiedzieć , że decyzje dotyczące werdyktu były poprzedzone wielogodzinnym dyskursem. Każdy z nas miał swoich faworytów i nijak nie chciał ustąpić . Koniec końców skończyło się demokratycznie - głosowaniem. I na koniec, oczywista oczywistość, każdy werdykt będzie miał zwolenników i przeciwników, a każdy uzasadniony argumentami wpis jest dla mnie cenny , ale bez przesady Andree, nie przeginaj...

czwartek, 24 listopada 2011 12:29

Jogurt ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Andree... Ja oczom nie wierzę. Czytam od jakiegoś czasu Waszą pocieszną dyskusję, ale ostatni wpis przebił wszystko! I wszystko mi opadło. Brak słów i sił na takie myślenie.

czwartek, 24 listopada 2011 12:16

Andree ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

w nawiązaniu do słów Przecinka: owszem, rzeczywiście jury jest bardzo obciążone odpowiedzialnością za werdykt, ale moim zdaniem tylko i wyłącznie z tego powodu,ze ustala go pod dyktando... wszyscy wiedzą czyje:)pozdro

czwartek, 24 listopada 2011 11:19

forum-

co wam powiem to wam powiem ale wam powiem, że było fajnie-.bardzo fajnie!! a teraz kując żelazo póki gorące, jeszcze raz pytam się czy byłaby taka możliwość żeby ktoś podjął się trudu zrobienia jakiegoś "forum piosenki"? zeby nie było: ja kiedyś próbowałem, miałem plan - ale szczezło to na nie powiem czym. Gdyby tak można było połączyć kilka "środowisk" to byłoby naprawdę super. Dla wszystkich: publiki, wykonawców, organizatorów.

czwartek, 24 listopada 2011 10:09

Przecinek

Bufon to jest ktoś kto nosi głowę wyżej niz podskoczyć potrafi. Jeśli myśli o sobie, że jest już ARTYSTĄ NADZWYCZAJNYM (no, GWIAZDĄ) to niech nie bierze udziału w konkursie.Jeśli się zaś na to decyduje to pewnie chce, żeby inni go ocenili, zeby sprawdzić jak wypada na tle innych itp.Wydaje mi się, że już sporym obciążeniem, dla jurorów, jest odpowiedzialność za werdykt, bo co by nie mówić, ma to wpływ na dalsze losy uczestników.Choć jak czasem widać, nie do końca, bo nie każdy na wyróżnienie zasłużył (nie mam tu ABSOLUTNIE na myśli możliwości artystycznych tylko arogancję, zadufanie w sobie itp.Sołtysowi życzę wielu sukcesów i odrobiny skromności! Nie zawadzi!

czwartek, 24 listopada 2011 08:54

Ja

Może rzeczywiście stwierdzenie "ktoś więcej" było nie fortunne, ale mnie by nie obraził tym stwierdzeniem. Zresztą ciekawe co na to sama wolontariuszka?

środa, 23 listopada 2011 23:31

inny

pierdu pierdu oj tam oj tam jury do roboty a jak nie ma czasu to niech nie nominuje każdy robi swoje wolontariusze swoje jury swoje do pupy taki układ ja decyduje ty mnie reprezentuj Sołtys masz racje kto wybiera, ten wręcza , a może za rok uczestnicy wystąpią z płyt bo będą mieli w ..... publikę, banda ignorantów i bufonów po koncertach w rotundzie , ludzie bez was nie było by tego wszystkiego !!!! pierwszy drugi a kogo to obchodzi, spokojny i miły dzień wspaniały festiwal mili ludzie super impreza kto nie dorósł ten niech siedzi w domu. inny. Może ktoś kiedyś powie NIE TYLKO W GÓRACH JEST TO CO KOCHAM

środa, 23 listopada 2011 22:53

Julietta ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Na zadnym innym festiwalu nie zdarzyła się sytuacja, zeby noclegowicze nie byli przekierowani lub poinformowani o mozliwości wzięcia prysznica. Mało tego-wolontariusze odsyłali nas do akademików obok, gdzie prężne Panie z Okienka informowały nas, ze mają zakaz wpuszczania festiwalowiczów pod płatny prysznic. kolejna żenada. poza tym dla uczestników konkursu zawsze i wszędzie jest darmowy nocleg,wiec zaden to darowany koń ani wielkie nie wiadomo co. poza tym, Pan Marek napisał swoją uwagę o ich nagrodach i ich wręczaniu w księdze gości i miał takie prawo, Jury miało prawo zareagować, jednakze spiętnowali Marka na stronie aktualności, gdzie Marek nie moze odp, gdyby odp padła tutaj, ok, ale padła tam i to było bardzo nie fair. pokazano swą władzę.a to nie bardzo pasuje do tej całosci jaką staracie się stworzyc

środa, 23 listopada 2011 19:53

Noclegi

Jak dla mnie 'nocleg w warunkach turystycznych' nie zakłada prysznica, a nawet wc w tym samym budynku... tym bardziej, że nie było podawanych żadnych informacji nt prysznica. pozwolę sobie poprawić Poziomkę: jedno wc nie tylko na wszystkich konkursowiczów ale i gości, i wolontariuszy którzy tam spali. :) stan techniczny pommieszczeń [niesprawne toalety czy prysznic] nie zależał [nigdy] od organizatorów, ino władz akademika. A wolontariusze pracowali 2 dni nad tym piętrem aby je do ładu doprowadzić i szczerze mówiąc kawał dobrej roboty odwalili. wdzięczność im i chwała, że noclegi w tym roku były. ale cóż, nocleg przecież był darmowy. Darowanemu koniu... a dobra, nie bede zaczynał ;) Chętnych wygód zapraszam następnym razem do wrocławskich hosteli i hoteli. pozdro

środa, 23 listopada 2011 16:46

Rudi

Wy chyba cały czas nie widzicie, że wpis jury nie odnosi się do żadnej krytyki, tylko do obraźliwej również wg mnie formy wypowiedzi konkursowicza. Słowa tam nie ma polemiki odnośnie zgłoszonych zastrzeżeń, jest tylko oburzenie sposobem określenia wolontariuszki. Amen

środa, 23 listopada 2011 16:34

Kamyk

Ja bym nie przesadzał z tym rygorem, zastraszaniem, zamykaniem buzi itp Mógł swoją opinię wyrazić Sołtys, miał prawo też wyrazić Ptzedstawiciel Jury!!!! Przegląd Kultury - sama nazwa chyba do czegoś skłania! Choćby do wcześniejszego zastanowienia czy nie sprawimy przykrosci komuś swoją opinią.

środa, 23 listopada 2011 15:53

pielgrzym

witam Bez przesady, warunki noclegu były wg mnie bardzo dobre jak co roku, i co ważne było ciepło, a umywalka naprawde wystarczy żeby się umyć w całości, dla chcącego nic trudnego. Bardziej niepokoi mnie cała ta sprawa z Zagroda Sołtysa , wydaje mi się że sprawa została zbyt mocno wyeksponowana. Nie wiem czy potrzeba była aż tak mocna reakcja jury. Pewnie w przyszłości już nikt nigdy nie odważy się wyrazić swojego zdania na pewne tematy, przywodzi mi to na myśl niedawne przecież czasy. pozdrawiam jacek

środa, 23 listopada 2011 12:29

optymista

w końcu " w górach jest wszystko co kocham" a nie pod prysznicem :-)

środa, 23 listopada 2011 09:05

Poziomka

Julietta ma rację...na wszystkich konkursowiczów tylko jedno wc do użytkowania..reszta kabin nie miała klamek..i był syf ...do tego dwa zlewy do mycia...hm...no brak prysznica był naprawdę męczący...

środa, 23 listopada 2011 01:52

MegaMocny ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Zgadzam się z Poziomką w zupełności. i to jednocześnie pokazuje, że projekt w górach wszystko, co kocham jednak jest chyba kołkiem wzajemnej adoracji (ale o tym mowi się nie od dziś:P), patrz: zespoł Pieprzyk laureatem - uważam, ze festiwal strzela sobie czymś takim mega samobója.porażka.

środa, 23 listopada 2011 00:04

Julietta ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Super, Super, naprawdę, szkoda tylko, że tak wyśmienici organizatorzy potraktowali noclegowiczow z T-19 baaaardzo turystycznie i nie pomyśleli o tym,ze może któryś z nich chiałby się umyć przez te trzy dni...:(

wtorek, 22 listopada 2011 23:59

Poziomka

A ja chcę podziekować szczególnie Oragnizatorom za to, że udało im się sprowadzić AtmaSferę!!! Mega zespół, świetni ludzie, którzy od razu po występie wyszli do publiczności i chętnie rozmawiali...Oby więcej takich pozytywnie naładowanych zespołów!!! Po konkursie, który nie ukrywajmy...był przepełniony raczej melancholijnymi piosenkami..(ale nie mówię, że to źle) YesKiezSirumem, Atmasfera i Orkiestra Dni Naszych naprawdę rozruszała publikę!!! A co do konkursu...to ja stawiałam na 4 razy w roku i uważam, że zasługują na więcej niż wyróżnienie..są profesjonalni, świetnie śpiewają na głosy, mają dopracowane instrumentarium a przy tym są niezwykle skromni...:)

wtorek, 22 listopada 2011 23:09

pogonionykamerzysta

A może by jakieś forum muzyczne odpalić? Czy jest jakieś duże forum gdzie można by pogadac o imprezach, dawać ogłoszenia, itd ? ? ps Dajcie już spokój z woluntariuszami :) Nie ma przecież żadnego problemu! Zresztą to Anioły a nie woluntariusze.

wtorek, 22 listopada 2011 14:54

ARTEK

A jak wam się podobał koncert YesKiezSirumem? Pierwszy raz ich widziałem i..... skąd ich wytrzasnęliście!?????

wtorek, 22 listopada 2011 14:45

wolontariusz

A ja nie widzę w dyskusji miejsca w którym rzekomo jury zareagowało na krytykę? Opinie są zawsze subiektywne, tym razem akurat to te osoby poproszono o zdanie, innym razem ktoś inny wypowie swoje. Na dobrą sprawę nie ma od tego fachowców, albo inaczej - jest nim każdy kto słucha i żyje tą muzyką. Tym razem organizator o wręczenie nagród poprosił wolontariuszy a nie jurorów - to dość chyba powszechne - na Yapie np. o ile pamiętam też tak jest. Z tego co widzę Michał zareagował nie na krytykę odnośnie werdyktu czy nagrody tylko na sformułowanie, które rzeczywiście można spokojnie nazwać co najmniej niefortunnym

wtorek, 22 listopada 2011 14:35

Wojtek ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Dziękuję za wspaniałą atmosferę festiwalową!! Artystyczny, prawdziwy klimat muzyki - bo to scena kultowa, bo to scena offowa folk, ballada, wędrowanie z aniołami wierszogranie:) W górach jest wszystko co kocham. Proszę o jeszcze i do zobaczyska za rok:) Załodze nagłośnienia dzięki specjalne - super:)

wtorek, 22 listopada 2011 14:23

LOLEK

hehe :-) Dyskusja trwa w najlepsze.... :-) Idąc za słowami klasyka -"nieważne co o nas mówią, ważne by mówili" - można stwierdzić, iż dobrze to zarówno dla Przeglądu, jak i dla zespołu Marka. Nie wiem jednak, czy aby napewno należy iść tym tokiem rozumowania. Zgadzam się w 100% z pogonionymkamerzystą (swoją drogą extra nick), że decyzje JURY są subiektywne. W moim odczuciu BARDZO DOBRZE! Przeglądy byłyby nudne gdyby wygrywali zawsze Ci sami. Trzeba oddać, że poziom tegorocznego konkursu (o czym wspominałem na forum po ogłoszeniu listy konkursowiczów) był bardzo wysoki i zwyczajnie nie chciałbym być na miejscu JURY. Przykładem na ową subiektywność niech będzie fakt, iż mi np. średnio podobała się Dorota Kuziela, jak również Jednym Słowem, za to zaczarowali mnie Patio, Maciej Baranowski z zespołem, Małgorzata Bręczewska - Baranowska oraz 4razywroku. Myślę, że o przyznaniu nagród mogły decydować niuanse, bo średnio było się do czego przyczepić. Panie Marku, pan się nie boi! Robić swoje i jeździć z programem dalej! Pozdrawiam.

wtorek, 22 listopada 2011 13:45

pogonionykamerzysta :)

Bardzo ciekawa dyskusja :) Nie rozchodzi mi się rzecz jasna o nieporozumienie, które wyjaśnił p.Marek ale o generalnie funkcję Jury. Sam się kiedyś przekonałem jak trudno jest "sędziować" wsród przyjaciół i znajomych. Zresztą, sam król jurorów "DżejPi" swoimi werdyktami już od lat to udowadnia.Każde wysokie jury jest eksterytorialne , niezawisłe i nieomylne, i oczywiście de gustibus non est disputandum - co jednak nie znaczy , że "po" werdykcie nie można mieć swoich odczuć, tudzież się nimi podzielić:) Konkurs to konkurs, ktoś wygrywa, zostaje nagrodzona jakaś wizja, wytyczony kierunek. Więc prywatnie uważam, że p.Markowi pierwsze miejsce nalożało się jak najbardziej. Niewspomnienie o Dorocie Kuzieli czy Huncwocie, Płaziorze - zaskakuje. Zaskakuje tym bardziej, że nagrodzony Jednym Słowem tak samo wpisuje się w ambitny nurt. Gdyby jeszcze była jedna główna nagroda a pozostałe ex aequo to pół biedy- ale gradacja 2,3,4 wyraźnie klasyfikuje. Maciek i blues wspomnieli że nie o nagrody tu idzie. Ale o tym też (wydaje mi się) mówił Marek : rzecz w szacunku. Nigdzie nie ma ani słowa o "deprecjonowaniu" woluntariuszy. Ale słowa Michała" ...jest mi niezmiernie przykro,ze ktos tak niebywale arogancki znalazl siè w werdykcie." - szczególnie jako "ojca" tego werdyktu brzmią bardzo srogo, tak srogo że aż troszku śmiesznie. Ten przegląd jest niesamowitą imprezą, imprezą gigant, największą we Wrocławiu, chyba jedną z większych w Polsce (?), świetne miejsce, świetna organizacja, (może kiedyś dałoby radę umieścić telebim w Rynku?), i byłoby super gdyby się cały czas rozwijała i otwierała dalej na wszystkie niekomercyjne strony. W zeszłym roku , miałem wrażnie że było więcej "bardów" niż w tym roku. Trochę szkoda gdyby soliści/duety zostali wyparci w przyszłości przez zespoły (znakomite, oczywiście..niemniej jednak..:

wtorek, 22 listopada 2011 11:04

Annolina

"Ktoś więcej niż wolontariuszka..." a może lepiej było: "Ktoś oprócz/poza wolontariuszką", "ktoś z jury"? Jeśli wymaga Pan czytania ze zrozumieniem sugerowałabym najpierw zrozumieć co się pisze:) Choć po namyśle - nie wierzę, że to zdanie wynikało z przejęzyczenia:) I więcej radości niż ironicznych narzekań:)

wtorek, 22 listopada 2011 10:59

Dobrycy

Jak tak czytam, to aż mi się przypomniało... "Kto powiedział 'Kasjer dupa'?"

wtorek, 22 listopada 2011 01:20

ch

Hmmm tak poza tym i tamtym... Widzę, że wszyscy funkcjonują jeszcze w festiwalowym trybie dobowym :P

wtorek, 22 listopada 2011 01:02

marek sołtysiak

Szanowni Państwo zakończmy ten kołowrotek nieporozumień i czytania bez zrozumienia uwaga !!! CYTAT !!! " Może jeszcze jedno, szkoda tylko, że taki wspaniały festiwal zapomniał, by takie nagrody wręczał ktoś więcej niż wolontariuszka ( bardzo ładna ) " Ktoś więcej to znaczy Szanowni Państwo, ktoś kto nominował do nagrody, ktoś komu można podziękować spojrzeć w oczy i uścisnąć dłoń, tak jak to bywało drzewiej na Kropce, Rozsypańcu, czy innych znamienitych spotkaniach z muzyką pozdrawiam serdecznie Marek Sołtysiak

wtorek, 22 listopada 2011 00:44

grzegorz ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Nasz festiwal byłby kółkiem wzajemnej adoracji, gdybyśmy pozostawali obojętni takiemu zachowaniu. Organizatorzy oraz Jury zawsze byli życzliwi dla swoich gości i trudno znaleźć miejsce o większym wzajemnym poszanowaniu wykonawców, wolontariuszy i "rekinów" świata poezji i folku. Trudno jednak tolerować wypowiedzi wymierzone bezpośrednio przeciwko tym, którzy dla Przeglądu poświęcili bezinteresownie spory wycinek ostatnich tygodni. Nikt tu nie mówi o słodzeniu albo bezkrytyczności, chodzi tylko i wyłącznie o pewną podstawową dozę wzajemnego szacunku... Pan Sołtysiak kilka postów niżej wziął odpowiedzialność za swoje słowa i przyjął krytykę ze strony Jury - zamiast rozdrapywać dalej tę sprawę powinniśmy więc uśmiechnąć się i postarać zachować w głowach na jak najdłużej tę Przeglądową aurę :-).

wtorek, 22 listopada 2011 00:24

Michał Łangowski

Pani Obserwator:) Moją reakcję wywołała bynajmniej nie jakakolwiek krytyka, tym bardziej, że nie byłem w żadnej mierze adresatem onej, tylko elementarny brak szacunku dla jednej z osób bezinteresownie i z zapałem współtworzącej WPKS. Przepraszam, skoro uraziła Panią dosadność mojego postu. Uważam jednak, że być może niefortunne i niezamierzone, ale jednak publiczne zdeprecjonowanie jednej z osób które de facto stanowią o charakterze i klimacie tego festiwalu miało prawo spotkać się z równie publiczną reakcją.

poniedziałek, 21 listopada 2011 23:27

obserwator

sorki za interpunkcję

poniedziałek, 21 listopada 2011 22:42

z pozycji obserwatora

jako gość spoza muzyczno-festiwalowego świata dorzucam swój komentarz nt wypowiedzi p. Sołtysiaka i tego, co nastąpiło po niej nt postu Zagrody Sołtysa powiem tylko - każdy ma prawo do własnego zdania, mamy wolność słowa i trzeba z niej korzystać. Czytając tę wypowiedź wydawało mi się, że wyliczenie nagród ma wymiar dosyć humorystyczny - ot, przypadek sprawił że panom trafiły się damskie ciuszki, śmiesznie :) nie wiem jak wyglądało wręczanie nagród, ale na miejscu wspomnianej wolontariuszki cieszyłabym się raczej że autor docenił jej urodę niż przejmowała zastrzeżeniami. Wiadomo, nie da się uszczęśliwić wszystkich, zawsze ktoś będzie narzekał. W wypowiedzi pana S. nie było przecież nic obraźliwego. ale kiedy przeczytałam odpowiedź p. Łangowskiego oraz jury konkursu, zrobiło mi się bardzo przykro jak już wsponiałam, nie należę do festiwalowego światka, nie znam osobiście wykonawców ani jury, ale naiwnie wierzyłam że muzyka, zwłaszcza taka - pełna ciepła i tekstów o miłości - łagodzi obyczaje i łączy ludzi. Okazuje się, że i owszem - łączy ludzi w kółko wzajemnej adoracji, gdzie wszyscy sobie słodzą i chwalą się nawzajem. Ale wystarczy słowo krytyki i nagle autor staje pod pręgierzem i zostaje publicznie napiętnowany jako arogant i niewdzięcznik. wstyd mi za pana panie Michale. I wstyd mi za postawę całego jury. Może i pan S. nie miał racji, ale lepiej byłoby pozostawić jego wypowiedź bez komentarza niż unosić się dumą i robić z tego aferę. Nie spodziewałam się po was tak agresywnej reakcji i jestem bardzo rozczarowana. Pozostaje mi cieszyć się, że jako widz mogę was krytykować do woli i nie jestem narażona na tak przesadne reakcje ;] mam nadzieję, że usuniecie ten obraźliwy wpis ze strony głównej bo to straszna wiocha. Po organizatorach takiej fajnej imprezy ludzie oczekują większej kultury :) pozdrawiam krytykantów ;)

poniedziałek, 21 listopada 2011 22:40

szyba Maćka B.

Czasem, jako szyba, widzę rzeczy, po których ciężko wrócić do przeźroczystości. Najczęściej, w takich sytuacjach, staram się zachować spokój oraz czystość i wraz z futryną i klamką zmieniam obiekt swojej obserwacji. Innym razem namawiam parapet, by uspokoił moje szybie nerwy, lub rozśmieszył swoją niezmywalną plamą po farbie. Niekiedy jednak zwyczajnie nie wytrzymuję i wyrwie mi się nieprzemyślany człowieczy wulgaryzm. W końcu jestem przecież najbardziej ludzką z okiennych szyb. By nie popełniać podobnych błędów poprosiłam rolety, by te częściej przysłaniały mi uroki ludzkości, a na urodziny zakupiły mi obszerny szybi słownik synonimów. Przeźroczystości!

poniedziałek, 21 listopada 2011 19:47

Antek ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Dzień dobry! Przegląd był wspaniały, świetnie zorganizowany. Cieszę się z nagrody dla Jednym Słowem , szkoda tylko że zabrakło dla Zagrody Sołtysa i Doroty Kuzieli. Wszystkich konkursowiczów można obejrzeć na moim kanale: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vEnEl09WftA#! Serdecznie wszystkich pozdrawiam, A.

poniedziałek, 21 listopada 2011 19:39

Z Kraju ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

My także, bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy i cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tak fantastycznej imprezie. Fakt wymienienia naszej piosenki w werdykcie Jury dopadł nas w drodze do domów i szalenie zaskoczył. Dziękujemy! Mamy nadzieję kiedyś jeszcze Was odwiedzić we Wrocłwiu z nieco lepiej przygotowanym materiałem:) Dziękujemy całej Publiczności za przemiłe i żywiołowe przyjęcie a wszystkim nowym i starym znajomym za wspaniałe chwile i wspólną zabawę. Pozdrawiamy, Ola, Aśka i Michałowie;)

poniedziałek, 21 listopada 2011 19:29

Gwiazdy Z Zagranicy ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Bardzo serdecznie i mocno dziękujemy za pozytywny odbiór naszej twórczości w pięknym mieście Wrocławiu! :) Wrócimy tu na pewno a towarzyszyć nam będą jedynie dobre wspomnienia. Organizacja na bardzo wysokim poziomie, koncerty sobotnie to był istny czad z Całusową wisienką na torcie! :) Jeszcze raz bardzo bardzo bardzo dziękujemy publiczności za żywiołowość i uśmiech na twarzach no i za głosy ;). Mówimy do zobaczenia - albo gdzieś na szlaku albo na kolejnym z festiwali. Karol Leszek GzZ.

poniedziałek, 21 listopada 2011 18:40

hrabia

szyman ma rację - Jury uniosło się honorem jeszcze bardziej niż sam p. Sołtysiak, a reakcja jest nieadekwatna do problemu. Nie sądzę, żeby facet zasłużył sobie na oficjalne napiętnowanie. Co mogą sobie pomyśleć zespoły, które w przyszłości będą chciały wziąć udział w konkursie?

poniedziałek, 21 listopada 2011 16:23

Basia

do blues. 1. Nie miałam zamiaru nikogo pouczać. Przepraszam jeśli poczułeś się tak bardzo dotknięty moim wpisem. 2."Ty sama chyba nie wiesz co napisałaś ! Być niezadowolonym a brak transmisji( a później poważne kłopoty z jej odbiorem) to dwie zupełnie różne sprawy." Tak dwie różne sprawy ale efekt taki sam: nerwy. 3. A to, w jakich realiach żyję to moja słodka tajemnica :-) Dla mnie te realia są wyjątkowo piękne, ale może dla kogoś innego byłyby nie do zniesienia, tak jak brak transmisji w internecie. Pozdrawiam Basia

poniedziałek, 21 listopada 2011 16:19

szyman

A ja proponuję zachować spokój, słowa p. Sołtysiaka nie były fair, ale odpowiedź Jury na stronie wiele lepsza nie jest. Festiwal był super i niech pierdoły nie zatrą dobrych wspomnień :). Pozdrawiam

poniedziałek, 21 listopada 2011 13:51

blues

Dwa słowa do p.Sołtysika.Czytam Pana wpis z 20.11 i zastanawiam co przez Pana przemawia? Rozgoryczenie ? Ironia? Drwina? Pycha? Na Festiwalu Studenckim raczej trudno o czerwony dywan i fanfary ( bo jupitery były) oprawę godną laureata 4go m-ca.Może lepiej te nagrody potraktować z przymrużeniem oka,trochę bardziej na luzie?.Czy wszystko musi mieć konkretną wymierną wartość materialną? I jeszcze jedno.Nie pomyślał Pan przez chwilę że dla tej wolontariuszki był to być może bardzo ważny moment w jej życiu który zostanie w jej pamięci? Ta dziewczyna wszak wręczała nagrodę laureatowi .Szkoda tego incydentu bo raczej sympatii środowiska Panu nie przysporzy.

poniedziałek, 21 listopada 2011 12:41

marek sołtysiak ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Panie Michale ani to miejsce ani sposób na polemikę, nie jestem urażony jestem dumny że otrzymałem nagrodę z rąk wolontariusza znam kilka osób stale spotykanych na przeglądach w górach jest wszystko co kocham, pracujących w wolontariacie i wiem jaka to ciężka praca, hyle czoła przed nimi. Wracając do wpisu w aktualnościach festiwalu dziękuje za wskazanie drogi, Jeszcze raz wielkie dzięki za możliwość występu, podziękowania dla organizatorów Wolontariuszy Sponsorów i Przyjaciół. Pozdrawiam Marek Sołtysiak ps. "Prawdziwa cnota, krytyk się nie boi" jeżeli kogoś uraziłem nie było to moim zamiarem przepraszam

poniedziałek, 21 listopada 2011 10:33

maciek b.

:) Sołtysie drogi! Nagrody są jakie są. Nie one przecież są najważniejsze. Dużo bardziej niż chusty i czapki radość sprawiają uśmiechy na twarzach publiczności i miłe słowa, których usłyszałeś przecież niemało. Ja w imieniu swoim oraz chłopców z bandu dziękuję Jury (za wyróżnienie), Organizatorom (za wyrozumiałość) , Wolontariuszom (za ogrom pracy) oraz fantastycznej, wrocławskiej widowni (za wszystko). W imieniu swojej "szyby" żółtą kartkę pokornie przyjmuję. Do zobaczenia!

poniedziałek, 21 listopada 2011 10:17

edi

Jeden z najlepszych i najlepiej przygotowanych festiwali. Wszystko było na swoim miejscu i o czasie. Wielkie dzięki dla organizatorów za szacunek okazany publiczności. Wielkie dzięki również całej ogromnej grupie wolontariuszy.

poniedziałek, 21 listopada 2011 10:03

Michal Langowski ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Z mojej strony chcialbym najserdeczniej podzièkowac wszystkim tym zapracowanym Festiwalowym Aniolom, dzièki ktörym 7 wroclawskie spotkanie ze slowem, muzykà,ale przede wszystkim ludźmi moglo dojsc do skutku:)

poniedziałek, 21 listopada 2011 01:03

Michal Langowski

Soltysie...tak jak bylem pod wrazeniem Twojego glosu i wystèpu,tak okreslenie'ktos wiècej niz wolontariuszka' deklasuje Ciè w moich oczach.nie ma bowiem dla mnie wazniejszej na festiwalu kultury studenckiej osoby,niz ci,ktörzy przez dziesiàtki godzin nieodplatnie i z pasjà i radoscià tworzyli swiat,w ktőrym mogles siè pojawic i zaprezentowac swojà twõrczosc.tam gdzie wszytko zbudowane i przygotowane bylo rèkoma Wolontariuszy masz czelnosc czuc siè ponizony tym,ze jedna z tych osőb wrèczyla Ci nagrodè...?brak mi slöw...jest mi niezmiernie przykro,ze ktos tak niebywale arogancki znalazl siè w werdykcie.

poniedziałek, 21 listopada 2011 00:08

zagroda sołtysa

nie ma takiej konieczności ):): ale festiwal był ok i to jest super !!

niedziela, 20 listopada 2011 21:28

Niedziela

Zapewne chciałbyś, żeby nagrody wręczał Przewodniczący Jury???

niedziela, 20 listopada 2011 21:24

zagroda sołtysa ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Wielkie Wielkie Dzięki publiczności Wrocławska za ciepłe przyjęcie na festiwalu ): Dzięki Jury ): za dostrzeżenie i 4te miejsce na VII Przeglądzie. Największe jednak podziękowania należą się za nagrodę ( sprzęt turystyczny ) dwa damskie nakrycia głowy , czerwony polarowy (bardzo gustowny swoją drogą z tak zwanym wzorkiem ) beret i damski kremowy przyozdobiony frędzelkami ): ( polarowy ) kapelusik . Nie jestem znawcą mody ale takie trendy w męskiej garderobie jakoś mnie nie przekonują . Może jeszcze jedno, szkoda tylko, że taki wspaniały festiwal zapomniał, by takie nagrody wręczał ktoś więcej niż wolontariuszka ( bardzo ładna ) Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich Marek Sołtysiak

niedziela, 20 listopada 2011 20:49

Niedziela

Serdeczne gratulacje laureatom konkursu!!!!!

niedziela, 20 listopada 2011 20:42

blues

Dziękuję organizatorom za dzisiejszą bezproblemową transmisję.Dzięki temu mogłem być uczestnikiem tego ważnego dla mnie wydarzenia jakim był Przegląd . Pozdrawiam.

niedziela, 20 listopada 2011 20:33

grzegorz ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Informacja o wynikach konkursu jest w aktualnościach.

niedziela, 20 listopada 2011 17:58

Ja

No i nie obejrzę transmisji (ale wina leży po mojej stronie),więc jakby ktoś był tak uprzejmy i podał oficjalne wyniki konkursu, to byłbym wdzięczny.

niedziela, 20 listopada 2011 15:25

Internauci

Nie chodzi przecież o to, że "Organizacja - porażka", tylko o kompletny brak informacji dla osób przed monitorami o problemach technicznych, nie mówiąc już o tym, że link pojawił się dopiero przez 22:00, czyli prawie 2 godziny po rozpoczęciu. Gdyby, ktoś (niekoniecznie osoby, które walczyły z problemem technicznym) napisał, "...że są problemy i staramy się je jak najszybciej rozwiązać" to internauci nie byliby tak rozgoryczeni ich takim traktowaniem. Oczywiście wielkie dzięki za to, że dziś właśnie transmisja się rozpoczęła zgodnie z planem i na razie jest OK!:) My mamy nadzieję, że w przyszłym roku, znów będziemy znów mogli pojawić się we Wrocławiu.

niedziela, 20 listopada 2011 15:13

Ja

Czy komuś idzie transmisja? Mi cały cza buforuje

niedziela, 20 listopada 2011 15:09

Elka

Do KORKA: Korku może należy oddzielić pojęcie organizacji od przejściowych problemów technicznych, których świadkiem byli internauci. Festiwal jest zorganizowany na naprawdę wysokim poziomie i myślę że takie spontaniczne wypowiedzi jak "organizacyjna porażka" ze względu na to że nawaliła maszyna może doprowadzić do tego że tym ludziom po prostu się odechce..Na żywo widać że w imprezę włożona dużo pracy i kawał serca, więc może warto jednak wyważyć trochę swoje opinie. Pozdrawiam.

niedziela, 20 listopada 2011 14:56

korek

Rozumiem, że post z 28 października, napisany przez "wgórach" nie jest informacją od organizatorów? Tam napisano, że będzie jak rok temu. Okazuje się i może warto przyznać, że nie udało się sprostać wyzwaniu... Czasem chyba można przyznać się do błędu?

niedziela, 20 listopada 2011 13:57

blues

Jakimi kanałami? Popatrz na godziny swoich wejść tutaj,treść postów i masz odpowiedź na irytację potencjalnych widzów.Mam tylko nadzieję że dziś będzie inaczej.

niedziela, 20 listopada 2011 13:53

Wojtek

Do KORKA: "Organizacja - porażka. Miała być transmisja, nastawiłem się na weekend z festiwalem, a organizatorzy obiecali i nie wywiązali się z tego, co zapowiedzieli. Chyba jednak dobrze, że nie pojechałem taki kawał, skoro jest problem z transmisją to już się boję jak musiało wyglądać na miejscu..." Korku o ile mi wiadomo, nie pisaliśmy żadnej OFICJALNEJ informacji o transmisji przed sobotą w dniu Festiwalu w godzinach po południowych, kiedy zrobiliśmy to na zapytanie osób zainteresowanych. Jak rozumiem planowałeś weekend na podstawie ??? Oceniając całą imprezę że jest do....rozumiem, że byłeś, widziałeś zobaczyłeś. Znasz wszystkie aspekty,a nie wynika to z Twoje frustracji, spowodowanej kłopotami technicznymi, niezależnymi od naszej dobrej woli. Do pozostałych zawiedzionych brakiem transmisji. Kłopoty techniczne nas pokonały. I gdybyśmy się skupili na tylko podawaniu komunikatów nie zrobiliśmy tego co do nas zależy. Jak już Grzegorz napisał były to jedna niespodzianka za drugą - wcześniej była próba było ok. Osoby które zajmowały się transmisją skupiły się na naprawie - potem albo mogły zająć się komunikatami albo strać się uratować transmisję, która w ograniczonym zakresie (niestety limit przesyłu) zaczęła działać. Jeżeli jednak ktoś poczuł by się urażony to przepraszamy - nikogo nie chcieliśmy olać, czasami jest po prostu tak, że chęci to nie wszystko. Dziś o 15:00 kolejna próba - łącze w związku z problemami technicznymi będzie miało ograniczony transfer, więc trochę cierpliwości i piszcie jak słychać i widać :-) My wracamy do roboty i spotykamy się o 15:00, Wojtek

niedziela, 20 listopada 2011 13:49

grzegorz ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

O kłopotach technicznych informowaliśmy wszelkimi możliwymi kanałami, pokonały nas problemy techniczne w budynku stołówki. Nie rozumiem oskarżeń o "porażkę", mimo wszystko sobie poradziliśmy - jak najszybciej się dało.

niedziela, 20 listopada 2011 13:22

Przecinek

Zgadzam się z Kamykiem!

niedziela, 20 listopada 2011 12:51

Kamyk

Gratuluję Ci Basiu dobrego samopoczucia i zadowolenia, że tak pięknie uczestniczysz na żywo. Nie dostrzegasz tak "drobnych" niuansów jak szacunek dla tych co sa w innej sytuacji.Technika zawodzi i o tym wiadomo, jednak to człowiek, szanując innych, używa sprawnej techniki i zwyczajnie : powiadamia, przeprasza, zapowiada co dalej. Twoja wypowiedź tylko dopełnia uczucia rozgoryczenia, ze tak mało interesują nas inni. Grunt mój własny czubek nosa!

niedziela, 20 listopada 2011 12:40

blues

Do Basi."Niezadowolonym z transmisji zdecydowanie polecam życie i koncerty w realu a nie przy kompie." Ty sama chyba nie wiesz co napisałaś ! Być niezadowolonym a brak transmisji( a później poważne kłopoty z jej odbiorem) to dwie zupełnie różne sprawy.A wystarczyłoby jedno zdanie wyjaśniające od organizatorów typu:mamy kłopoty techniczne i nie byłoby nerwów. Jednocześnie chciałbym widzieć w jakich Ty realiach żyjesz jeśli dajesz tak cenną radę jak powyżej. Nie zauważyłaś tych którzy zwyczajnie nie mają szans być akurat teraz i w tym miejscu ? Sprawy zawodowe,choroba własna,dziecka,brak funduszy to tylko kilka przyczyn dla których jedyną możliwością obcowania z ulubioną muzyką jest właśnie transmisja.Dlatego swoją radę zachowaj dla siebie i nie pouczaj tych którzy sercem są tam na sali a muszą zostać tu przed monitorem.Pozdrawiam.

niedziela, 20 listopada 2011 12:20

Basia

za to impreza na żywo była super :-) Co do organizatorów, to podjęli się się zorganizowania festiwalu i moim zdaniem wywiązali się w w 150 % Zespoły naprawdę ciekawe, publiczność żywiołowa i spontaniczna. Wszyscy, zarówno wykonawcy jak i publiczność, bawili się rewelacyjnie. Obsługa festiwalu, naprawdę wyjątkowo miła i kompetentna. Wielkie podziękowania dla wszystkich wolontariuszy. Niezadowolonym z transmisji zdecydowanie polecam życie i koncerty w realu a nie przy kompie. Mimo tak posuniętego rozwoju cywilizacyjnego przychylam się do zdania, że "ludzie zawodzą zdecydowanie rzadziej niż urządzenia" Basia

niedziela, 20 listopada 2011 10:41

Jacek

A kto wczoraj wygrał?

niedziela, 20 listopada 2011 10:27

janek

zna ktoś liste zaproszonych do koncertu laureatów

niedziela, 20 listopada 2011 09:16

korek

Organizacja - porażka. Miała być transmisja, nastawiłem się na weekend z festiwalem, a organizatorzy obiecali i nie wywiązali się z tego, co zapowiedzieli. Chyba jednak dobrze, że nie pojechałem taki kawał, skoro jest problem z transmisją to już się boję jak musiało wyglądać na miejscu...

niedziela, 20 listopada 2011 08:51

grzegorz ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

wystarczy Windows Media Player, nie trzeba nic instalować :)

niedziela, 20 listopada 2011 00:42

Ja

A coś ekstra muszę zainstalować na sowim komputerze, by móc odebrać jutro transmisje?

niedziela, 20 listopada 2011 00:15

w

usunęliśmy kolejną awarię, III próba zapraszamy do oglądania!!!

sobota, 19 listopada 2011 23:54

B

W W-wie od teraz działa, na razie.

sobota, 19 listopada 2011 23:53

Góral

W górach tyż nic nie widoć a słychoć, ino haldy gra ;)

sobota, 19 listopada 2011 23:17

A

Nad morzem też nie działa...

sobota, 19 listopada 2011 23:12

Zawiedziony fan

W Warszawie zrywało się a teraz już wcale nie działa :(

sobota, 19 listopada 2011 23:02

Bartek

W Łodzi nie działa...

sobota, 19 listopada 2011 22:54

Przecinek

Jakoś leci....

sobota, 19 listopada 2011 22:02

blues

U mnie ten podany link nie idzie.

sobota, 19 listopada 2011 21:50

grzegorz ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Transmisja już jest!

sobota, 19 listopada 2011 21:44

Tom z Sopotu

Kurczę, obiecałem dziecku, że obejrzy mamę przed spaniem, jak występuje na scenie, a tu organizatorzy posnęli chyba i nie raczą nawet słowa wyjaśnienia napisać... :-/

sobota, 19 listopada 2011 21:29

Asia

Dokladnie....ludzie ślęczą przed komputerem....a tu...nie dość, że nie ma transmisji, to jeszcze brak informacji na ten temat...być może wynika to z zamieszania jakie pewnie teraz jest na wpks we Wrocławiu, ale mimo to fajnie by było coś napisać do tyvh, którzy od wczoraj czekają,,,

sobota, 19 listopada 2011 20:35

blues

Faktycznie ,lekka olewka tych co siadają drugi dzień z rzędu przed monitorem.

sobota, 19 listopada 2011 20:06

Przecinek

Ktoś sobie kpi chyba! Jeśli transmisji nie będzie, to moze choc słówko o tym wypada napisać!!!!!?????

sobota, 19 listopada 2011 20:02

Karol

Jesteśmy czujni... A linku do transmisji niestety nie ma :(

sobota, 19 listopada 2011 19:58

Ja

korek może za 1 - 2 dni nagrania z konkursu pojawią się na youtube, tak, jak w zeszłym roku.

sobota, 19 listopada 2011 16:52

korek

Chyba w tym roku się organizatorzy nie przygotowali, bo obiecali transmisję i nic z tego nie wyszło ;-) A chciałem obejrzeć konkurs...

sobota, 19 listopada 2011 16:08

grzegorz ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Transmisja będzie od 20:00, z głównej części koncertów. Linka opublikujemy około 19:00. Nie ma możliwości oddania głosu przez Internet.

sobota, 19 listopada 2011 14:59

draska

będzie można oddać swój głos na wykonawcę konkursowego drogą internetową? no i czy w ogóle z KONKURSU też będzie transmisja?

sobota, 19 listopada 2011 13:07

ankh

YesKiersirumem czy mój ukochany YesKiezSirumem????

piątek, 18 listopada 2011 22:13

grzegorz ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Informujemy oficjalnie, że transmisja online dostępna będzie od jutra! Przepraszamy za dezinformację.

piątek, 18 listopada 2011 21:00

Asia

Buuuuu:(:(:(:(:(

piątek, 18 listopada 2011 20:59

Przecinek

No to, dobranoc!!!! :-)

piątek, 18 listopada 2011 20:47

wallson ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Co by nie powielać postów i onanizatorów nie przemęczać przekazuje zdobytą wiadomość, że transmisja będzie jutro ;)

piątek, 18 listopada 2011 20:41

blues

Na razie czekamy....ostatnia Yapa też miała taki początek ( bez początku) ;-)

piątek, 18 listopada 2011 20:41

wallson ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Haaalo? Czy leci z nami pilot? Jest jakaś transmisja?

piątek, 18 listopada 2011 20:38

Łukasz ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Proszę o konkretną odpowiedź na pytanie: Czy będzie transmisja z dzisiejszego koncertu, czy nie? Nie wiem, czy jest sens ciągłego odświeżania strony i czekania na nią. Pozdrawiam. Łukasz

piątek, 18 listopada 2011 20:26

Przecinek

Jakiś link do transmisji?????

piątek, 18 listopada 2011 19:43

blues

Wojtek - "o widzę, że jury ma niczym w rządzie ma swój gabinecie cieni :-) Jury bis... " he,he....zapewniam Cie że po tej stronie monitora są osoby które otarły się o tę jakże często trudną i odpowiedzialną rolę .Pozdrawiam .

piątek, 18 listopada 2011 17:14

Wojtek

nie zaprzeczamy ani nie potwierdzamy - o 20:00 wszystko się wyjaśni :-)

piątek, 18 listopada 2011 15:16

draska

dotarły do mnie niepotwierdzone wieści, jakoby można się było transmisji internetowej spodziewać? prawda to czy nieprawdaż? oto jest pytanie;)

piątek, 18 listopada 2011 14:59

Wojtek

o widzę, że jury ma niczym w rządzie ma swój gabinecie cieni :-) Jury bis... no to zobaczymy jak tam Wasze typy po sobocie się sprawdzą... w.

piątek, 18 listopada 2011 13:58

blues

Lolek -"A wysłucham wszystkich z miłą chęcią. W końcu gdzie, jak nie podczas koncertu konkursowego, mają narodzić się przyszłe gwiazdy" I o to chodzi ,bo mimo że znaczne grono uczestników konkursu posiada już pewne gloryfikacje to jednak w konkursie wszystko może się zdarzyć. A mój "czarny koń" tego konkursu ( ze Szczecina) nie znalazł się wśród wymienionych przez Ciebie wykonawców i tym bardziej jestem ciekaw wyników. Do Twojej utytułowanej listy dodał bym jeszcze jedno ciekawe nazwisko laureata poprzedniego Przeglądu jak i Olesna -Michał Wojtusik. Trudne zadanie przed jury a dla nas dodatkowy impuls dużej niewiadomej.

piątek, 18 listopada 2011 12:23

lolek

Nic się nie martwcie. Będzie super! To chyba lepiej, że jest z kim się mierzyć!

czwartek, 17 listopada 2011 22:13

Karol leszek

Lolku, weź nas nie strasz! Bo jeszcze nie przyjedziemy, jako że jesteśmy z grupy Ci znanych i słabszych ;). I również do zobaczyska! serdecznie pozdrawiamy GzZ! ;)

czwartek, 17 listopada 2011 20:23

lolek

Poziomko, niestety nie wszystkich. Kilkoro wykonawców jest mi obcych, ale nie znaczy to bynajmniej, że słabszych. Za pozdrowienia dziękuję. Do zobaczenia na miejscu.

czwartek, 17 listopada 2011 19:22

Poziomka

Lolek widzę , że Ty to jednak śledzisz poczynania wszystkich zespołów:) Pozdrowienia dla całego zespołu od Kto Jak Nie My :) Widzimy się we Wrocku:)

czwartek, 17 listopada 2011 18:44

lolek

no chyba, że się zna większość wykonawców z innych przeglądów... Jak byś nie patrzył Bluesie, to jest to grupa laureatów innych przeglądów i festiwali. By nie być gołosłownym napiszę o tym, czego jestem pewien: -Kto jak nie my - laureaci Bazuny, maratonu piosenki, uczestnicy Yapy - Huncwot - poetycka stajnia (2nagroda) - Dorota Kuziela - laureatka Bazuna, Giełdy w Szklarskiej - 4 razy w roku - zwycięzcy Nocnika, 2 miejsce na Yapie, -Maciej Baranowski - 1 miejsce Bakcynalia, 2 miejsce maraton piosenki - Zielone Liście - 1 miejsce Nocnik, Yapa wyróżnienie, 3 miejsce Kropka -Pieprzyk - 1 miejsce Kropka -Małgorzata Bręczewska-Baranowska - 1 miejsce Olesno -Ofensywa Brunetów - 2 miejsce Bakcynalia - Piotr Płaza - laureat Nocnika, Bazuny, Yapy, To chyba świadczy jednak o wysokim poziomie.... A wysłucham wszystkich z miłą chęcią. W końcu gdzie, jak nie podczas koncertu konkursowego, mają narodzić się przyszłe gwiazdy.

czwartek, 17 listopada 2011 11:19

blues

No,nie da się tak wyprzedzić faktów ! Najpierw trzeba posłuchać ( i to wszystkich).

środa, 16 listopada 2011 19:34

lolek

oooooo patrząc na zakwalifikowanych, stwierdzam, że poziom konkursu wysoki, oj wysoki! Nie wiedziałbym na kogo postawić.....

środa, 16 listopada 2011 11:28

blues

To super wiadomość dla tych co....zostaną w domu !!!!! Dzięki !

sobota, 29 października 2011 15:58

wgorach ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Do Bluesa, odpowiedź jest taka sama jak na pytanie na księdze w ubiegłym roku - pozytywna :-) poz w

piątek, 28 października 2011 22:08

wgorach ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Drogi Włóczykiju w tym roku bilety od 1 listopada tylko w dwóch punktach, aktualna informacja w zakładce bilety/informacje poz w

piątek, 28 października 2011 22:07

Włóczykij

Drogi Wojtku, w Domini-Canes czekają na bilety od Ciebie

piątek, 28 października 2011 14:47

blues

Pytanie z kategorii życzeń:czy będzie transmisja w necie ??????????????

środa, 26 października 2011 18:17

cool_max ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Że zacytuje regulamin :) Wyniki kwalifikacji będą ogłoszone na stronie Przeglądu najpóźniej do końca dnia 14 (poniedziałek) listopada 2011r." I tak będzie, proszę mi wierzyć :)

wtorek, 25 października 2011 10:43

chicku

W tym roku jest więcej wykonawców, zobacz na ubiegłoroczną stronę :)

poniedziałek, 24 października 2011 17:28

Olo ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

czy mi się wydaje czy w tym roku jest uboższa lista artystów w porównaniu do roku ubiegłego i jeszcze jednego wstecz ? Hm... czyżby regres mojego ulubionego Przeglądu ?

poniedziałek, 24 października 2011 14:52

Grzegorz ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

A i bo bym zapomniał spytać jeszcze, czy będzie jak w zeszłym roku transmisja?

niedziela, 23 października 2011 22:33

Grzegorz ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Uważam za błąd, ze odpłatna jest, ale poza tym super wykonawcy, zresztą jak co roku i jeśli wolno spytać, kiedy można sprawdzić listę zakwalifikowanych wykonawców do konkursu? I aż żal, że całe trzy dni nie będę mógł być na koncertach.

niedziela, 23 października 2011 21:55

admin ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Słuszna uwaga.

piątek, 30 września 2011 23:04

potas

W programie błąd, o ile wiem Tadeusz Krok gra z Agatą Rymarowicz a nie Rymowicz :-) Tak poza tym fajny program i choć nie zawitam na festiwalu, życzę powodzenia!

piątek, 30 września 2011 07:57

Elka ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

No to mi chyba wypada, skoro już się tak wszyscy tu zgłaszamy, popremierowo acz serdecznie zaprosić wszystkich do wolontariatu:)

czwartek, 29 września 2011 18:02

Rafał ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Ja tez się wpisze, a co... Zapraszamy do konkursu muzycznego ;)

czwartek, 29 września 2011 13:32

wgorach ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

to ja jeszcze zrobię pozakulisowy wpis przed uruchomieniem oficjalnym strony :-) pozdrawiam admina Wojtek

środa, 28 września 2011 17:16

admin ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

123...Próba księgi gości...

czwartek, 22 września 2011 16:48

 

Pokaż # 
Powered by Phoca Guestbook