Wolontariat

Zapraszamy wszystkich chętnych - szczególnie studentów i uczniów szkół średnich z Wrocławia i okolic do pomocy w przygotowaniach do Festiwalu. Chętnych prosimy o kontakt pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W zgłoszeniu prosimy podać podstawowe dane osobowe.

Potrzebujemy przede wszystkim:

przgotowania]- osób zdecydowanych, chętnych do pomocy już na kilka tygodni przed festiwalem. Akcja promocyjna rozpoczyna się ok. 1,5  m-ca przed imprezą. Kolejny etap prac to przygotowanie sali i przygotowanie noclegów. Szczególne natężenie prac następuje na tydzień przed Festiwalem.

W trakcie festiwalu wolontariusze będą podzieleni na kilka sekcji: sekcja porządkowa, sekcja biuro, sekcja szatnia, sekcja sklepik, sekcja bilety, sekcja noclegowa. Wysyłając zgłoszenie na adres mailowy możecie zasugerować wybraną sekcję.

Podajemy ponadczasowe, niezmienne cechy dobrego wolontariusza:

Wolontariusz powinien być uczynny, samodzielny, sympatyczny, kreatywny, empatyczny, przyjacielski, gotowy stawić czoła każdemu wyzwaniu, a także dowcipny. Powinien być po prostu sobą :-).

 

Każdy solidny wolontariusz w czasie festiwalu zostanie objęty posiłkiem.

Zapraszamy!