Zapraszamy na 11. edycję Przeglądu - w dniach 26-29 listopada 2015!

Wolontariat

Zapraszamy wszystkich chętnych - szczególnie studentów i uczniów szkół średnich z Wrocławia i okolic do pomocy w przygotowaniach do Festiwalu. Chętnych prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . W zgłoszeniu prosimy podać podstawowe dane osobowe.

 

wolontariatPotrzebujemy przede wszystkim:

- osób zdecydowanych, chętnych do pomocy już na kilka tygodni przed festiwalem. Akcja promocyjna rozpoczyna się ok. 1,5  m-ca przed imprezą czyli już Kolejny etap prac to przygotowanie sali i przygotowanie noclegów. Szczególne natężenie prac następuje na tydzień przed Festiwalem.

W trakcie festiwalu wolontariusze będą podzieleni na kilka sekcji: sekcja porządkowa, sekcja biuro, sekcja szatnia, sekcja sklepik, sekcja bilety, sekcja noclegowa. Wysyłając zgłoszenie na adres mailowy możecie zasugerować wybraną sekcję.

Podajemy ponadczasowe, niezmienne cechy dobrego wolontariusza:

Wolontariusz powinien być uczynny, samodzielny, sympatyczny, kreatywny, empatyczny, przyjacielski, gotowy stawić czoła każdemu wyzwaniu, a także dowcipny. Powinien być po prostu sobą :-).

Każdy solidny wolontariusz w czasie festiwalu zostanie objęty posiłkiem.

Zapraszamy!