Aktualności

Bilety już w sprzedaży!

18/10/2013

Uwaga uwaga, startuje sprzedaż biletów! W tym roku czeka na Was miła niespodzianka – dwudniowe karnety w przedsprzedaży można kupić aż o 15 złotych taniej! Promocja obowiązuje do 5 listopada włącznie. Po tym terminie zniżka spadnie do 10 zł.

Zaczynamy zapisy do konkursu wykonawców!

10/10/2013

Na stronie konkursu wykonawców pojawił się właśnie tegoroczny regulamin. Kartę zgłoszeniową wrzuciliśmy wczoraj. Oznacza to, że możecie już zgłaszać swój udział, do czego serdecznie zapraszamy!

Ruszają zgłoszenia do wolontariatu

09/10/2013

Choć niebawem listopad – my wciąż wszędzie widzimy kwiaty. Zawędrowały nawet do formularza zgłoszeniowego do wolontariatu, żeby tchnąć w bezduszne kontrolki trochę ducha gór i zachęcić Was do pomocy w organizacji Przeglądu! :-). Serdecznie zapraszamy Was do zostania wolontariuszami!

Program IX WPPS

15/09/2013

Mamy już pierwsze przecieki odnośnie tegorocznego programu! Oprócz spodziewanej premiery IX części płyty "W górach jest wszystko co kocham" usłyszycie zespoły: Słodki Całus od Buby, Federacja, YezKiezSirumem oraz Daniela Gałązkę. Będzię się działo! Zapraszamy do zajrzenia w opisy poszczególnych wykonawców, zamieszczamy tam filmiki z poprzednich edycji Przeglądu.

Strony

Mecenat i sponsorzy

Politechnika Wrocławska Uniwersytet Wrocławski
Subskrybuj Aktualności