Wolontariat

Zapraszamy wszystkich chętnych - szczególnie studentów i uczniów szkół średnich z Wrocławia i okolic do pomocy w przygotowaniach do Festiwalu. Chętnych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Jednocześnie zaznaczamy, że wysłanie formularza nie jest jednoznaczne z przyjęciem do wolontariatu. Ostateczną listę wolontariuszy opublikujemy w rozsądnym czasie przed Przeglądem.

Kontakt z koordynatorami wolontariatu jest możliwy pod adresem .

Wolontariat w 2010 r. na scenie

Kogo potrzebujemy?

  • Osób zdecydowanych, chętnych do pomocy już na kilka tygodni przed festiwalem.
  • Osób uczynnych, samodzielnych, sympatycznych, kreatywnych, empatycznych, przyjacielskich... :)
  • Osób lubiących i umiejących pracować w grupie.

Jakie są obowiązki wolontariuszy?

Od początku października staramy się w miarę możliwości wypromować imprezę poprzez plakaty i ulotki. Na tydzień przed godziną zero przygotowujemy salę koncertową i ogarniamy miejsca noclegowe dla gości. W trakcie festiwalu wolontariusze podzieleni są na kilka sekcji: sekcja porządkowa, sekcja biuro, sekcja szatnia, sekcja sklepik, sekcja bilety, sekcja noclegowa. W formularzu zgłoszeniowym możecie nam zasugerować sekcję, w której chcecie być.

Jakie są przywileje wolontariuszy?

Każdy solidny wolontariusz w czasie festiwalu zostanie objęty posiłkiem oraz darmowym wejściem na wszystkie wydarzenia. Zapewniamy prawdziwie przyjazną atmosferę i dużo wspomnień!

Zapraszamy!

Mecenat i sponsorzy

Politechnika Wrocławska Uniwersytet Wrocławski