Aktualności

2015
28
Lis

Zapraszamy do transmisji live z sobotniego koncertu "W górach jest wszystko co kocham"!

 

2015
27
Lis

Zapraszamy na transmisję LIVE :)

 

2015
26
Lis

Po burzliwych obradach jury, do piątkowych przesłuchań zapraszamy wykonawców: Piotra Andrzejewskiego, Kacpra Szymczaka, Monikę Kowalczyk, Tomka Kapitańczyka z zespołu Sza! oraz Kacpra Przybyłę. W sobotę natomiast zaprezentują się: Syndrom Beczki, Zwrot Przez Twarz, Nocny Lot, Robert Mazurkiewicz&Przemysław Bielawa, Michał Szpajda, Trzy Tony Gruzu, Wbrew Pozorom, Zagrali i Poszli, Grzegorz Grunwald, Rafał Purol, Kamila Dauksz oraz Zespół Zaburzeń Afektywnych.

2015
12
Lis

Uruchomiliśmy właśnie przedsprzedaż internetową biletów i karnetów na 11. Wrocławski Przegląd Piosenki Studenckiej. Zakupu można dokonać w serwisie biletyna.pl. Więcej informacji na temat biletów znajdziecie na tej stronie. Przypominamy jednocześnie o tym, że przesłuchania konkursowe oraz czwartkowy panel podróżniczy nie są biletowane. Odpłatne wejście dotyczy piątkowego i sobotniego koncertu głównego. Zapraszamy do zakupu!

2015
17
Paź

Wkrótce spotkamy się już po raz jedenasty! Wieloletnia tradycja i niesamowita historia 10 lat przeglądów kultury studenckiej będzie miała swoją kontunuację. Przeżywaliśmy wzloty i upadki, doświadczyliśmy chyba całego wachlarza emocji: od zawodu, smutku, niepewności, poprzez wahania i nadzieję, do radości i dumy. Przez te wszystkie lata zawiązaliśmy mnóstwo przyjaźni, pokonywaliśmy bariery finansowe, społeczne, kulturowe... Dziś, dojrzalsi o wiele doświadczeń i sytuacji, chcemy zaprosić Was - naszą wierną publicznosć - na 11. Wrocławski Przegląd Piosenki Studenckiej.