Warsztaty biegowe

Nowością na tegorocznym Przeglądzie będą warsztaty biegów górskich, prowadzone przez utytułowanego zawodnika, Piotra Hercoga. Warsztaty odbędą się w sobotę 28 listopada.

Harmonogram

9:00 – 11.00 Trening w terenie z omówieniem różnych form przygotowawczych pod biegi górskie.
12.00 – 13:30 "Z pasją w górach - ultramaratony biegowe", Piotr Hercog

O Piotrze

Trener sportowy. Organizator dużych eventów sportowych, m.in. Supermaratonu Gór Stołowych i Dolnośląskiego Festiwalu Biegów Górskich. Obecnie zamieszkujący w Schronisku Pasterka w Górach Stołowych. Od 15 lat uprawia sporty wytrzymałościowe. Uczestnik kilkudziesięciu zawodów multidyscyplinarnych w Polsce i na świecie, m.in. AbuDhabi Adventure Challenge, Adventure Race World Championship, AR Word Series. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i zdobywca Pucharów Polski w Imprezach na Orientację.

Od 2008 specjalizuje się w biegach górskich ultra, gdzie czołowe miejsca zajmował w takich eventach jak: UTMB, Ultra Trail Majorka, Transvulcania, Gore-Tex Transalpine, TransGranCanaria, UTMF. W Polsce trzykrotny rekordzista Biegu Rzeźnika oraz częsty bywalec podium w innych biegach górskich.

Zapisy

Zapisy na warsztaty przyjmujemy pod adresem , liczba miejsc jest ograniczona! Koszt warsztatów to 50 zł, płatne przelewem na nr konta przesłany w odpowiedzi na zgłoszenie (w terminie do 23 listopada). Warsztaty odbędą się, jeśli zgromadzimy grupę 15 osób.