Aktualności

2016
17
Lis
Pytacie nas wciąż o to, kto będzie sobotnią niespodzianką... Zadbaliśmy więc o to, byście się pozytywnie zaskoczyli :-). Finałowy koncert zagra dla Was jeden z lubelskich bardów, niepowtarzalny Marek Andrzejewski, znany także z zespołu Federacja. Kliknijcie, aby zobaczyć, jak wyglądał Jego solowy występ w 2011 roku.
2016
09
Lis

Informujemy, że z całej puli bezpłatnych zaproszeń pozostało do odebrania niecałe 100 – kto pierwszy, ten lepszy! Rozesłaliśmy wczoraj mailowo pierwszą pulę potwierdzeń rezerwacji. Pozostałe potwierdzenia otrzymacie w poniedziałek po długim weekendzie. Wszystko wskazuje na to, że czeka nas bardzo miodny wgórowy koncert :-).

2016
03
Lis

Wkrótce spotkamy się już po raz dwunasty! Przez lata przeżywaliśmy wzloty i upadki, doświadczyliśmy chyba całego wachlarza emocji: od zawodu, smutku, niepewności, poprzez wahania i nadzieję, do radości i dumy. Przez te wszystkie lata zawiązaliśmy mnóstwo przyjaźni, pokonywaliśmy bariery finansowe, społeczne, kulturowe... Dziś, dojrzalsi o wiele doświadczeń i sytuacji, chcemy zaprosić Was - naszą wierną publicznosć - na 12. Wrocławski Przegląd Piosenki Studenckiej.