JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
Statystyki: [+/-]
Dziś:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
9
6
1

+5
Łącznie: 92 432
Liczymy od 5 X 2009 r.

Kilka muzycznych stron, które mogą się przydać podczas podróży z gitarą, jesienią, wiosną i latem: )

wgorach.art.pl - strona projektu muzyczno-poetyckiego ludzi chodzących po górach W górach jest wszystko co kocham... Źródło wiedzy nie tylko o koncertach.

kropka.art.pl - Międzynarodowy Festiwal Piosenki Turystycznej KROPKA w Głuchołazach. Odbywający się zawsze w drugiej połowie lipca w malowniczym miasteczku w Górach Opawskich.

yapa.art.pl - jeden z pierwszych festiwali muzyki turystyczno-studenckiej w sezonie. Zawsze w marcu w Łodzi.

bakcynalia.art.pl - Bakcynalia to dawny festiwal młodzieżowy organizowany przez środowisko studenckie w Lublinie. Od niedawna ta nazwa znowu pojawiła się na jesiennym kalendarzu lubelskich imprez muzycznych.

gieldapiosenki.pl oraz otgps.info - dwie różne strony jednej legendarnej imprezy muzycznej, sięgającej początkami lat 70. Odbywa się ona co roku zawsze na przełomie lipca i sierpnia na bazie namiotowej Pod Ponurą Małpą w Szklarskiej Porębie.

wroclaw.pl - i oczywiście strona naszego miasta! Szczególnie polecamy tym, którzy poszukują informacji nt. ceny biletów i trasy autobusów kursujących z Dworca PKP w kierunku Stołówki Akademickiej PWr : )

strefapiosenki.pl - czyli Niezależne Centrum Wymiany Informacji i Wrażeń. Dobre źródło informacji o aktualnościach koncertowych w świecie poezji śpiewanej.