Konkurs

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi Konkursu Muzycznego na VII WPKS 2011 (REGULAMIN KONKURSU!). Tegorocznym szefem KONKURSU jest Rafał Długosz CoolMax, do którego wszyscy chętni do wzięcia  w nim udziału  mogą zwracać się z pytaniami odnośnie tej części Festiwalu.

Z Rafałem można kontaktować się e-mailowo pisząc na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Możliwy jest także kontakt telefoniczny dzwoniąc na numer 512 496 650.

NAGRODY

1.Tegoroczni laureaci Festiwalu wyłonieni przez jury, zostaną zaproszeni do udziału w koncercie niedzielnym na tzw. krótkie recitale autorskie. Łączna pula środków finansowych, przeznaczonych na te recitale przez organizatorów to kwota 3000zł brutto. Kwota ta może ulec zwiększeniu.

 

2. Nagroda specjalna - sesja nagraniowa w Studiu nagrań EOS we Wrocławiu (http://www.studio-eos.pl/). 32 godziny realizacji nagrań (4 dni po 8 godzin) trafi do wykonawcy wybranego spośród zespołów biorących udział w konkursie. Nagrodę tę przyzna szef konkursu we współpracy z jury oraz przedstawicielem fundatora nagrody.

 

3. Nagrody rzeczowe. Liczne nagrody rzeczowe - sprzęt turystyczny zostały ufundowane przez partnerów Festiwalu: Sklepy Turystyczne HORYZONT (www.e-horyzont.pl), KWARK (www.kwark.pl), Sklep W górach (www.sklepwgorach.pl) i inne!

logo-HORYZONT www sklepwgorach

 

 

DOKUMENTY KONKURSOWE:

 

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH ZESPOŁÓW

Komisja Kwalifikacyjna Konkursu Wykonawców, odbywającego się podczas VII Wrocławskiego Przeglądu Kultury Studenckiej, po wnikliwym prześledzeniu materiałów zgłoszeniowych,  postanowiła zakwalifikować do koncertu konkursowego niżej wymienionych wykonawców. Koncert konkursowy odbędzie się w dniu 19.11.2011 roku o godzinie 16:00.

Nadesłanych zostało 25 zgłoszeń, niestety ze względu na limit miejsc, determinowany ograniczeniami czasowymi, niektórzy nie zostali zakwalifikowani do kolejnego etapu konkursowego. Jednakże poziom był tak wyrównanie wysoki, iż decyzja ta została podjęta z wielkim żalem… Wszystkich niezakwalifikowanych zapraszamy oczywiście za rok na kolejną edycję WPKS.

Lista zakwalifikowanych do Konkursu Wykonawców (podana kolejność jest także kolejnością występów):

 1. Antoni Kamiński               
 2. Jednym Słowem               
 3. Kto Jak Nie My               
 4. Huncwot                   
 5. Dorota Kuziela
 6. 4razywroku               
 7. Maciej Baranowski               
 8. Michał Wojtusik               
 9. YVES                       
 10. Zielone Liście                   
 11. Pieprzyk                   
 12. Gwiazdy z Zagranicy   
 13. Małgorzata Bręczewska-Baranowska               
 14. Zagroda Sołtysa
 15. Nad Porami Roku               
 16. Ofensywa Brunetów               
 17. Patio                       
 18. Piotr Płaza                   
 19. Z Kraju