Witamy na stronie internetowej Wrocławskiego Przeglądu Kultury Studenckiej,  który w tym roku odbędzie się po raz 7!
Zapraszamy do zapoznania się z tegorocznym programem - mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jak zawsze trzy dni koncertów i kilkudziesięciu różnych wykonawców na aż pięciu koncertach (koncert konkursowy, konkcert laureatów, koncerty piątek, sobota, niedziela).
A może to nie wszystko? Czas pokaże...
Zapraszamy!

Aktualności

piątek, 28 października 2011 22:28

logohoryzont

Miło nam poinformować, że Festiwal został objęty mecenatem Sklepów Turystycznych HORYZONT. (www.e-horyzont.pl) Oprócz wsparcia finansowego Firma Horyzont ufundowała nagrody rzeczowe dla wykonawców konkursowych oraz widzów Festiwalu!

piątek, 28 października 2011 22:12

NOCLEGI TURYSTYCZNE. Przypominamy, że jak co roku przygotowujemy dla widzów spoza Wrocławia noclegi turystyczne (wymagana karimata i śpiwór). Osoby chętne, prosimy o wcześniejszą rezerwację. Ilość miejsc ograniczona. Więcej w zakładce INFORMACJE /noclegi!

piątek, 28 października 2011 22:08

BILETY na FESTIWAL! W zakładce Informacje - BILETY dodaliśmy informacje gdzie i od kiedy można je już nabywać. Wcześniej była podana błędna, wcześniejsza data - za zamieszanie przepraszamy i zapraszamy na Festiwal!

wtorek, 25 października 2011 21:44

Dziś przedstawiamy kolejne nagranie z zeszłorocznego Przeglądu, tym razem z koncertu laureatów. Przed Wami Michał Wojtusik!